Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet túllepni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllepni azon, hogy 1honapon belül 2ferfival lefeküdtem, es a tobbi banatom, amit leirtam?

Figyelt kérdés

Olyan súlyok nyomnak, amit én nem tudok megbocsajtani magamnak. 60felé, 10eve tarkereson, kudarc kudarc hatan. Otthonomat is régen elvesztettem, a felnott gyerekeimek sincs szukseguk ram. Ha 3ból 2 eljon, ebeddel varom oket, de nekik is nehez az elet, segitő szuloi hatter hijan. 3. csak fél evente 1szer latogat meg, pedig lany. Amim vam azt odaadtam egyszer egyik, majd 2het mulva egy masik ferfinak.1honapon belul, addig nőnek ereztem magam. 1 ora mulva, már undorodtam magamtol.

Ne irjatok h te tiszta gàz vagy, azonnal pszlogus. Tudom!

Jartam. 10ezerert 6alkalommal. Meghallgatott, de mit tudna segitni?!

12 eve szedem.a gyogyszereket semmit nem segitenek. Viszont fuggo vagyok. A 2 eset teljesen fuggetlen egymastol. Sot, az elsonel, lett szogezve, h van tarsa, nincs tovabb. Megis benne voltam h lefkudjunk, mert tetszett. Es nem tudom...a magany a ketsegbeeses. A 2.at 1 eve ismertem, de 1napos "romanc" volt, csokolozas, strand. Az iden is az elso lepest en tettem fele. Aztan kozos kirandulas helyett, aminek indult,lefekudtem vele. Utana a sablon 1-2 mondaton tul nem jelentkezett. Aranylag kozel lakik, elvalt, o is tetszett.

K...va vagyok, es tisztaban vagyok azzal, hogy amit foztem maganak koszonhetem.

Tkeresokon sem jartam soha sikerrel. Rengetegen akartak latni. Ott nem tetszettek es a sok rossz randi utan feltem talalkozni. Tavaly osszel alakult egy. De eletben egy jol szitualt idos ffi volt. Amugy tetszett, jo volt vele. De o is agyba akart vinni. 2.talalkozas utan, ott maradtam nala, aztan kb. 4szer, es kiszalltam belole, mert csak agyra jartam, én magam, nem erdekeltem.

Szeretem ezt a r..dt eletet, de folyton azt erzem, nimcs miert.

Olyan ember vagyok, aki tars nelkul nem tud elni. Nem csak a szex, hanem, osszetartozas, hogy van kire szamitani, joban rosszban.

De gyava vagyok tizen eve vegleg kilepni.

Erre megtetoztem a terheimet, h csak szex volt, egyiknek se kellettem igazan.


2019. aug. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudod, hogy nem kellettél volna nekik? Nekem úgy tűnik te menekültél ki azokból a kapcsolatokból.
2019. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Magyarul is le tudnád írni a sztorid?

Köszi!

2019. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az egyik csak nyaralas utolso 4napjaban volt es ment vissza az orszag masik felebe. ezt tudtam. de azt nem, hogy utana fajni fog.

a masik pedig a jo reggelt. jo ejt. ezen kivul semmi. es azota joparnap eltelt. egyszer se hivott fol.

magamat kivulrol nem latom. de azt hiszem, nekik csak a kedves not mutattam. viszont, biztos atjon vmi,.ami miatt, soha nincs folytatas.

A kerdesemre es az egeszre, mit lehet valaszolni...igen, k...a vagy, szegyelld magad.

vagy, egyszeruen, lepj tovabb, ugyse tehetsz mást.

Csak igy nem lehet elni

2019. aug. 15. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Van kérdésed is, vagy csak panaszkodni akarsz?
2019. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Lefeküdtél velük mert neked is jól esett, mi ezzel a baj?


Ne csodálkozz ha a te korodban már nem találsz párt. Én jóval fiatalabb férfi vagyok és én sem találok. Ilyen ez a világ.

Keress hobbikat, tarts álltot,stb...

2019. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ne csacsiskodj!:) Hogy lennél már kva ezek miatt?!

Csak kétségbe vagy esve, mint annyian az életben. Sajnos, hozzá kell szoknunk ahhoz, hogy társat, párt nagyon nehéz- hogy azt ne mondjam, szinte lehetetlen- találni..... hányan szeretnének a fiatal korosztályból találni valakit, akivel családot tudnának alapítani. Neked ez sikerült, megadatott, hogy gyermekeid lehettek és vannak.

Te is rámutattál a lényegre: társfüggő vagy.

Annyi mindent tudnál adni és ha megpróbálnád, lehet, hogy a lelked is megnyugodna. Próbálj önkénteskedni, próbálj "adni" a szerencsétleneknek.

2019. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!