Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » K. Nak erzem magam, mert 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Nak erzem magam, mert 2. randi utan lefekudtem egy idosebb ferfival. Tízen éve hanyodok, biztonsagot szeretetet keresve, de rendre így jarok, mondvan, de hisz már ismernuk egymast par uzenet es par telefon utan. Hogy nezbetek igy tukorbe?

Figyelt kérdés
Igen,meghivott hosszu 7vegere.Szimpi,kellemes tarsasag. Kerte h ne utazzak vissza, legyunk egyutt tobbet.Idosodő korban az esely rohamosan csokken. Felek a kudarctol, hogy nem fogok kelleni,.igy ott maradtam.Megtortent.Nem akartam, de megis belementem. Jo is volt. Aztan jott a reggel. Semmi kedvesseg, es egyaltalan...Miez az egesz, hisz nem ismerjuk egymast? Kovetkezo este ujra megtortent,.majd 3.nap kikisert a vonathoz. Kaptam egy turis farmert es egy szep delutani setat, beszelgetest, nem kifejezetten rolunk, es elvitt moziba. K...vagyok, ezt erzem es ebbe belehalok. Nem igy nem ezt akartam es nem volt valasztasom. Akkor azt ereztem.Holott lett volna. Felulok az esti vonatra es visszamegyek ahonnan jottem, a jobb elet remenyében. Én nem.ultem fol az esti vonatra. Agyba bujtam vele

2018. okt. 24. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
fn. tt. kurv-á-t. 1) Szoros ért. oly nőszemély, ki testét bérért, díjért, haszonért akármely férfinak áruba adja, használatra engedi. Legkeményebb és gyalázóbb neve az ilyetén életü személynek.
2018. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
Szoros ért. oly nőszemély, ki testét bérért, díjért, haszonért akármely férfinak áruba adja, használatra engedi.
2018. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
oly nőszemély, ki testét bérért, díjért, haszonért akármely férfinak áruba adja
2018. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
Ha olcsón adod magad, akkor így jársz. Úgy viselkednek veled a faszik, ahogy túrkálnak az ostobák, akik más levetett göncéért még fizetni is képesek. Más meg felmosónak se használná, nem hogy fizessen érte..
2018. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%
Nezd mar meg, mit jelent a curva szo.
2018. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Tízen éve hanyodok, biztonsagot szeretetet keresve, de rendre így jarok"

Ha tizenéve elkezdtél volna önismerettel, önbecsülésfejlesztéssel foglalkozni, akkor nem jártál volna így. Még most se késő elkezdeni, ha nem akarsz egész életedben így járni, akkor ne kifogásokat meg mindenféle pasikat keress, hanem egy terapeutát, méghozzá sürgősen.

2018. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem kertem deffiniciot.

Mas valaszokra szamitottam.

A mas levetett gonce ugyan hogy jon ide? Mi ez a baromsag? A kerdesem.nem errol szol.....mellesleg bolond, aki 10ezreket fizet csak a bolt markaja miatt egy csinos ruhaert, ha annal jobbat v uolyan jot, fillerekert kaphat. De ez kit erdekel. Maganugy.Szomoru ha csak ennyi jott az a levelembol

2018. okt. 24. 19:01
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Igen, naiv vagy, meg elkeseredett, meg nincs önbizalmad...eccetera-eccetera. Ez, ha úgy vesszük bárkivel előfordulhat egy rosszabb életszakaszában. De, egy szavad szemet szúrt a többi között: A JOBB ÉLET REMÉNYÉBEN...

Na, itt van a kutya elásva. Mi az, h jobb élet reményében. Nekem az az érzésem, h eltartót, segítőt keresel, meg otthont (erre utal a biztonság szavad), meg ugye, amit mindenki, szeretetet, intimitást.

Ez így durva. Szinte tálcán kínálod magad, annyira látszik, h nem vagy ura az életednek.

Aki, egyedül nem tudja megteremteni magának a boldogságot, biztonságot, kiegyensúlyozottságot, az mindig is tálcán fogja kínálni a szívét, a testét.

Szedd össze magad vhogy, mert ennek sohasem lesz vége, ha nem változtatsz. Teremtsd meg a jobb életet magadnak.

2018. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a pasizást, és előbb kapd össze magad. Tudod: ahhoz, hogy megtaláld a nagy Őt, előbb keresd meg a nagy Ént.


Ott voltál, önként szexéltél, jó is volt. Tedd el emlékbe, aztán ennyi.

Ha többet akarsz, akkor ne dobd hanyatt magad elsőre. Aki ezért nem ismerkedik tovább, az csak dugni akar. Aki téged akar, az vár.

Nem eszköz a szex. Akkor feküdj le bárkivel, ha te is akarod, és nem fogod megbánni másnap.

2018. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
A nagy Én, ez jó :)
2018. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!