Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nőket egy kicsit elhízot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nőket egy kicsit elhízott rendes aranyos kevés jövedelemmel rendelkező férfi nem kaphat meg még akkor sem ha nagyon intelligens?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 15. 21:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

Na és mihez kezdene egy magadfajta pasi egy ilyen nővel? És ezt komolyan kérdezem. A boldogtalanságotok legfőbb oka, hogy olyanra vágytok, amivel amúgy sem tudnátok mit kezdeni, és ezt belül érzitek is, ezért eleve kudarcra vagytok programozva. Te a kevés jövedelmeddel milyen programokra, fesztiválokra mennél egy ilyen lánnyal, hová utazgatnál vele? Nem lennél féltékeny amikor körbeveszik a hozzájuk hasonló menő, jó testű, humoros és gazdag pasik? A kérdésed alapján nem vagy valami intelligens sem, sorry to burst your bubble.

Keress egy hozzád illő dundi, pénztáros Gizikét akinek ugyanilyen szép a mosolya és ráadásul több az esélye, hogy meg is becsül.

2019. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
#11: Kasszás Erzsi. 🤣
2019. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

kicsit elhízott rendes aranyos kevés jövedelemmel rendelkező férfi nem kaphat meg senkit.


Pénz tesó, pénz....az a lényeg nem a gügyögés...

2019. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Sok nőt megkapok. De csak azért mert manipulálok és vagy hazudok nekik, ráadás azt hazudom amit hallani akarnak. A felszínes és önző nők ennek rendre bedőlnek.

Néhány ilyen jellegű kapcsolatom volt is, de tudod, számomra is az ám az izgató akivel szellemileg kielégülhetek, tudunk tartalmasan beszélgetni.

A szép nő nekem csak külsőt jelent, az testiség. A nő aki megmozgat és akire a vágyaim netovábbja az nem feltétlen szép, persze az a fajta kielégülés nem is a testiséget jelenti, hanem a lelki egymásra hangolódást.


Tudod kivel a legjobb a szex? Azzal akin érzed, hogy kíván téged, aki csak szétrakja a lábát és várja, hogy gépiesen tedd a dolgod, az csak lelomboz.

2019. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

"Te a kevés jövedelmeddel milyen programokra, fesztiválokra mennél egy ilyen lánnyal, hová utazgatnál vele? .... Keress egy hozzád illő dundi, pénztáros Gizikét akinek" - már bocs #11, de a lekezelő stílusodhoz nem sok ép gondolat társul... Miért, Gizikével miből menne programokra, fesztiválokra, utazni?

Másfelől honnan veszed, hogy az összes szép nő a winner-mentalitásúakra bukik? A szépség még nem tesz okvetlenül sekélyessé valakit.

2019. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
És téged megkaphat pl egy rosie odonnell?
2019. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
#16, nem hiszem, hogy esélye lenne akár a Kérdezőnek, akár nekem Rosie Odonnellnél. Ugyanis leszbikus.
2019. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

#17 irreleváns, bár azt írtam, hogy "EGY rosie odonnell", nem pedig maga rosie odonnell... jelentés: egy rosie odonnell kinézetű nő.

De mint mondtam: irreleváns.

2019. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit elhízott, kevés jövedelem... De azért én ilyen lányt akarok. Értem. Tehát mégsincs akkora intelligencia.

Nagyon bírom ezt a én nem vagyok nagy valami de azért a tökéletes párt elvárom.

2019. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon bírom ezt a én nem vagyok nagy valami de azért a tökéletes párt elvárom." - azért ritka felszínesek és hímsoviniszták itt egyes férfitársaim, mint ha legalábbis egy nőnél csak az számítana, hogy jól mutat-e egy videón, mintha belső értékek egy nőnél nem is léteznének, csak a külső, csak az tenne tökéletessé bárkit is.

Honnan tudjátok, hogy ebből a sok "tökéletes" lányból a videón hány ezrelék az, aki tényleg kvázi-tökéletes, szóval IQ-EQ rendben, jó a természete, nincsenek mindenféle lelki defektjei, nem önző, nem egoista, nem összeférhetetlen... stb.

2019. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!