Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jön be a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a nőknek a jóllakott kisiskolás típusú 30 év feletti elhízott férfiak, ha egy ilyen férfi kedves és aranyos valamint nem veri a nőket akkor sikeres lesz náluk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Most jóllakott kisiskolás vagy elhízott? Nem mindegy.
2018. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%

Most hirtelen Kim Jong Um jutott eszembe. Ő úgy néz ki, mint egy jóllakott napközis.


Szerintem sok csajnak bejön. Magabiztos, férfias, senki sem mondhat neki ellent. Lefogadom, hogy a GYIK-es lányok nedves éjszakáiban Kim-nek nagy szerepe van. :-)

2018. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Te ittál?
2018. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Kim igazi férfi, egy nő sem mondott még neki nemet (ok, egy állítólag igen, de ő a légvédelmi ágyúk előtt végezte)
2018. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a "nem veri a nőket" azért kicsit kevés a sikerhez... :D Bár manapság... ki tudja...?
2018. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3%

Lehet egyébként viccelődni, de Kim sokkal tökösebb pasas, mint a többség.


Az ő személyiségével máshol is vezető lenne, alapból irányító típus, és ez vonzó sok nőnél.

2018. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Rákerestem. Nekem nem jön be Kim Jong. Akkor már Putyin is jobb,pedig nem fiatal már.
2018. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Az elhízott férfi kevés nőnek jön be. A kedves és aranyos férfi szintén. Szóval, kb. senkinél sem lesz ez a kombináció nyerő! :D
2018. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%

Putyin fele olyan tökös, mint Kim...



Merte Putyin megfenyegetni a fél világot, hogy leatombombázza? (főleg úgy, hogy akkoriban még nem is volt bombája? :P )


Merte Putyin átlőni többször japánt ballisztikus rakétával?


Na ugye, Kim az igazi férfi :D

2018. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
#2 ,#9 Dagadtak lehettek mint ő. Azért dícséritek. Putyin sportos,és férfias,kemény arcú.
2018. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!