Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb, legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, legnagyobb komoly (! ) társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Rengeteget dolgozok, hogy ne legyen semmire gond, de ez azzal jár, hogy nincs időm bulizni, eljárni ismerkedni.

Hol lehet 25-35 közötti nőkkel ismerkedni, akik már terveznek?

Csak 1 regisztrációt akarok, ezért kérdezem, hogy melyik a legjobb, legismertebb.

Te melyiken vagy? Melyik vált be? Esetleg sikersztorit is meghallgatok.



2019. aug. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
szepvagy.hu
2019. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Egyik sem, mind kamu, és fos. A valóság az ami működhet.


Kb mindegyiken voltam, tinderről jött össze egy kapcsolqt, és pár numera. Többiről semmi.


Persze nőknek már máshogy megy a dolog, nekik gyak bármelyik jó társkereső, csak rajtuk múlik mi és hogy jön össze.

2019. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elittársat próbáld ki. Ha sajnálod a regisztráció árát ,abban az esetben pedig felejtsd el a netes ismerkedét.
2019. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Tinderen próbálkoztam, de eddig nem sok sikerrel.
2019. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem sajnálok pénzt költeni rá észszerü kereteken belül.

2019. aug. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!