Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mellyek a legjobb társkereső...

BB11 kérdése:

Mellyek a legjobb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon találkoztam jókkal, de lehet én vagyok a béna. Vagy lehúzós oldal, vagy alig vannak fönn. Ha lány vagy más a helyzet, mert sok a férfi. 21/f
2015. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én igazából nem is férfit keresek.:)
2015. szept. 5. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nő bármelyik oldalon talál párt, férfi szemmel meg szinte az összes katasztrofálisan rossz. A fent lévő nők vagy iszonyat igényekkel rendelkeznek és a teljesen udvarias, kulturált levelekre sem képesek annyit sem írni, hogy nem vagy az esetem bocsi, vagy konkrétan nagyon gázosak külsőre, vagy belsőre.
2015. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem nokent sem konnyu ott ismerkedni.Ugy ertem, hogy normalis nokent normalis ferfiakkal. Persze van kivetel.

Mondjuk en nem is regisztralok ilyen oldalakra, mert ugy ereznem magam, mint akit a piranjak koze vetnek. :D

2015. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!