Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthon élő férfiak, ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon élő férfiak, ti mennyi idő után vágnátok bele egy közös albérletbe a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos kor alatt rendben van, ha a szüleivel lakik az ember, de utána párkapcsolati szempontból nagyon kényelmetlen. Ha lenne barátnőtök, akkor mennyi idő után költöznétek vele össze egy közös albérletbe?
2019. aug. 18. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Amint betöltöm a 18at tipli
2019. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Semennyi idő után nem költöznék vele albérletbe, mivel van részben saját házam amiben lakhatunk. (Kettesben.)
2019. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Van saját házam, oda lehet jönni.
2019. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 árokpart ***** válasza:
100%
Ha Ő szeretné, természetesen azonnal.
2019. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi erre a "sajat hazra"mentünk rà. Falu is, az anyja is benne el, nem költöztem hozzajuk. De ugye neki esze agaban sem volt alberletbe jönni mert rossz tapasztalatai vannak korabbrol vkivel.

A legtöbb pasinak ha häza van, amiböl ki nem mozdul az vmi kies puszta mindig.

A varosiak pedig atjarohazat csinalnak a kecojukbol egyik nö utan fetreng nala a masik.

2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Albérletbe? Soha.
2019. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 ev volt
2019. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És akinek nincs saját háza, ahol kettesben élhet a barátnőjével és albérletbe se akar összeköltözni az hogy tervezi a közös életet?
2019. aug. 18. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyüjt magànak hàzra. Odaköltözik a csaj. Ha nem müködik, kidobja a csajt. Ahogy csinàlják is a pasik
2019. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor volt barátnőm akkor természetesen mentem vele albérletbe. Néhány randi után már ott is aludtam.


Jelenleg nincs párom így itthon vagyok szülőnél. Minél több pénzt próbálok félre rakni hogy később házat vehessek ha jön a megfelelő hölgy hozzá.


Azt nem tudom hogy ez mennyire elitélendő vagy gáz de nem is érdekel. Az albérlet árak iszonyat magasak és jobbnak látom ha inkább a jövőmre gondolok nem a kényelemre.


29F

2019. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!