Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan, akkor probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, akkor probléma, ha egy 21-25 éves nő otthon lakik, hogy inkább azt tanácsolják, hogy a barátnőivel menjen albérletbe?

Figyelt kérdés

Ráadásul a szüleim elváltak, csak 2-en lakunk együtt anyummal, még csak nem is az van, hogy családi zsibongás megy. Pestiek vagyunk, szerencsére azt még megérti a többség, hogy pályakezdő nőként nincs lehetőségem pesten egyedül albérletet kivennem. (Vagy pedig kajára alig maradna pénzem.) Így ezt sosem ajánlják. Viszont randikon kb. rendszeresen számonkérik, hogy miért nem megyek albérletbe a barátnőimmel.

Azt sem értem miért lenne annyival jobb barátnőkkel, mint anyukámmal, hogy azért még fizessek is. Talán még ingyen sem, a barátnőim időnként buliznának, pasit hoznának fel. Egyébként a legjobb barátnőim is pestiek, ők is otthon laknak (valaki a kisebb testvérével egy szobában!) és eszükbe sem jutna nekik sem albérletet fizetni barátnőkkel.

Ha vidékiek lennénk és pestre jönnénk munka miatt, akkor nyilván.

Na de pestiként pestre külön albérletbe költözni, ráadásul nem összeköltözni a nem létező párommal, hanem csak barátnőkkel... Mégis mi értelme lenne? Minek szekálnak ezzel a fiúk folyton? Kicsit besokalltam.

N22



2016. dec. 12. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem, a beteg pasikat kerüld el.

Egyértelműen, neked van igazad. Bár, ha 3-4 barátnőddel laknál, akkor a kár partiba is lehetne.

2016. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

Egyébként volt már rá példa, hogy ismerősök azt ajánlották pár év múlva költözzek külön és éljek egyedül. Fórumokon is olvastam, hogy fiatal felnőtt nőknek el "kéne" otthonról költözni és EGYEDÜL kéne élniük, ha nincs párjuk.

Számomra az egyedül élés unalmas, magányos és pénzkidobás lenne. Meg sem fordulna a fejemben. Csak akkor jöhetne szóba, ha végképp nincs senkim.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a mai világban miért lett ez akkora trend, hogy nők élnek egyedül. Mikor régen családdal éltek, amikor elvette őket valaki, akkor a férjükkel.

2016. dec. 12. 11:45
 3/79 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre, én sem maradnék itthon, amíg el nem vesznek. :D

Komoly kapcsolatban összeköltöznék szivesen, vagy ha vidéken/környező országban lenne jó állás, akkor oda is elköltöznék. Csak oda egyszerűen nem kell, pesten vannak jó állások.


Tudom, hogy sok fiatalnak a barátnőkkel együtt lakás buli, de csendesebb, visszahúzódobb típus vagyok. Semmit nem csinálnék máshogy, ha nem lakna velem Anyum.

2016. dec. 12. 11:50
 4/79 anonim ***** válasza:
82%

Nincs veled semmi gond. Ha jól kijössz anyukáddal, miért szórnád el a pénzt albérletre?


Olyan pasival randizz, aki nem Éjjel nappal Budapestet néz.

2016. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Meg azt sem mesélem el 1. randikon, amikor ezzel nyaggatnak, hogy az egyetemi éveim alatt szűkösen éltünk 1 fizetésből 2-en. Anyukám sem keres sokat. Most, hogy végre van állandó állásom van -nem csak diákmunkák- nagyon örülök, hogy marad egy kevés pénzem ruhákra és mozira. Ha elkölteném albérletre, akkor megint élhetnék szűkösen.
2016. dec. 12. 11:57
 6/79 A kérdező kommentje:
*állandó állásom vab
2016. dec. 12. 11:58
 7/79 A kérdező kommentje:

*van

Csak sikerül:D


Köszi 4.! Nekik éjjel nappal budapestbe illő életük van, de 1. randi előtt ez nem derül ki.

2016. dec. 12. 12:00
 8/79 anonim ***** válasza:
70%

Én is tanulok és egy szülővel élek Pesten. Tőlem is számon kérték már, hogy miért nem vagyok albérletbe, meg hogy miért nincs autóm meg hasonlók. Csak én férfi vagyok és a nők kérik számon.

Ne foglalkozz velük. Te tanulj csak. Majd diploma után sokkal könnyebb lesz anyagiakon gondolkodni, mint például egy albérlet.

2016. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom azért, mert nekik is csak anyuéknál van egy szobájuk, oda nem vihetnek fel, így meg cikinek érzik, hogy anyud otthon van, mikor feljárnak hozzád dugni.

Vagy tudja a tököm...


Főleg úgy, hogy a legtöbb 21-25 éves pasi is anyukánál lakik, és még 30 felett sincs eszükben külön költözni, sőt sokan azt is kijelentik, hogy összeköltözni is anyukánál hajlandóak!

Természetesen csak azért, hogy tudjanak spórolni. Aztán kiderül, hogy havonta nem tudnak egy ezrest se félretenni...


Ne foglalkozz velük, akinek nem tetszik, az keressen valami agyatlan libát, akinek a szabadság azt jelenti, hogy 6-an laknak egy két szobás panelban, és akkor isznak meg cigiznek, mikor kedvük támad.

2016. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha jól kijössz anyukáddal és ha nem azért laksz otthon mert képtelen vagy leválni a szüleidről és önálló felnőtté válni. Ez persze nem dönthető el egy sima "hol laksz" kérdéssel.

Én még itthon élek a szüleimmel 23 évesen, 3 éve komoly kapcsolatom van, de csak jövőre sikerülhet lakást vennünk (nem Budapesten élünk).

Nekem nehezemre esik velük élni már, és az anyósoméknál is.

Sehol sem érzem már otthon magam.

De mivel neked jó így, ne törődj másokkal.

2016. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!