Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit éreztek/gondoltok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek/gondoltok, amikor egy bőven a kategóriátok alatti próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés
Pl legyen akár egy társkeresőn, vagy élőben, hogy sokkal alacsonyabb szinten lévő ellenkező nemű bepróbálkozik (nyilván első sorban külsőre értendő), ilyenkor mit éreztek, és hogyan pattintjátok,hogy ne legyen belőle sértődés?

2019. jún. 12. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

Kedvesen hárítottam, vagy ha egyértelműen randit kért, akkor megmondtam, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem. Szerintem ebben nincs semmi sértő. Jobb, mint hitegetni és kamuzni.

Bár én azoknak a csúnyácskáknak adtam esélyt, aki egy picit is megfogott. Így talált rám a férjem. :D

2019. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi ez a "kategória" dolog? Én nem tartozom kategóriába.
2019. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok.

Arra válaszolva, hogy mit érzek: semmit. Bátor és "aki mer az nyer" pasinak gondolom. A szépség múlandó és ezért nem értem azokat a csajokat, akik annyira odavannak maguktól. + mindenkinek más a szép.

2019. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Örülök neki, hogy nem ennyire felszínes, ostoba gyökér aki elhiszi, hogy szép barátnője csak a Brad Pitteknek lehet. Én mindig igyekszem minél több önbizalmat önteni az ilyen emberekbe. Párom is jóval a "kategóriám alatti" hogyha a külsőt nézzük, soha nem volt hú de fullos pasim. De ezt mindig kompenzálták egy baromi értékes személyiséggel. Aki oda mer menni egy nála sokkal jobban kinéző emberhez annak valószínűleg megvan ez a plusz, de legalább is megfelelő önbizalma van.

Nem pattintottam le soha az ilyet. Egy esélyt mindenki megérdemel. Évek óta van már párom szóval nyilván ez a "kifogásom" azóta. De előtte ha nem volt éppen senkim akkor nem utasítottam el egy pasit sem csak mert nem "egy kategória" voltunk külsőre.

2019. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi az a "KATEGÓRIA"? Fizetési kategória? Jogosítvány?

Mik a kategóriák?

A társkeresőn meg lehet nézni ki milyen kategóriába tartozik? Ki mondja meg, ki melyikbe való?


Sosem értettem ezt a 10/7 vagy 10/2 stb. osztályba sorolást. Most vagy tetszik, vagy nem.

2019. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy első sorban külsőre értem.

Ezt a "nincsenek kategóriák" dolgot én ámításnak tartom.


Egy igénytelen öltözékű, kövér (vagy épp nagyon sovány, izomtalan testű) elhanyagolt férfi azért mérhető számokban egy normálisan öltözködő, magára igényes, normál testalkatú nőhöz képest.


(Mielőtt támadás ér, természetesen a nemeket megfordítva is igaz a dolog, csak nők ritkábban kezdeményeznek, ezért nem azt hoztam elsőre példának.)


És köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 12. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem kategorizálom az embereket.

Ha valaki olyan próbálkozik, aki nem tetszik vagy unszimpatikus, akkor egyszerűen elkerülöm a vele való huzamosabb ideig tartó beszélgetést. De életemben kb. egy ilyen ha volt. Általában nem szoktak nálam "bepróbálkozni".

2019. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem szokásom egy emberre úgy nézni, hogy ő vajon az én kategóriám -e. Kategóriák az autóknál vannak, és más fogyasztási cikkeknél. Az ember az hála Istennek mindig egyedi példány. Ha odajön valaki, beszélgetek egy kicsit vele, főleg, ha barátságosan közeledik. Ha kiderül, hogy ő ennél többet szeretne, és nem találom vonzónak az illetőt, és nincs párom, akkor azt mondom, hogy ne haragudj, de én nem szeretnék veled ismerkedni, nem érzem úgy, hogy jobban meg akarlak ismerni.

Kategóriáról annyit, hogy Sid Vicious-re kábé igaz, amit leírtál, de nálam ő egy totál vonzó pasi, tinikorom nagy bálványa.

A p

2019. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Elutasítom, hogy nem egymást keressük.

Csak hogy példát is írjak, én aktív életet élek, rendszeresen sportolok, szeretem csinálni, nem más miatt csinálom, több, mint 12 éve utazok egyedül is akár (legtöbbször egyedül, mert az ismerőseim túl kényelmesek), élvezem, meg is teremtem a rávalót, nem vagyok élsportoló, de azért látszik az aktív életmód és a rendszeres mozgás. Próbálkoztak már nálam olyanok, akik tipikusan otthonülők, passzívak, elhízottak. Nos, velük például teljesen más "kategória" vagyunk, teljesen más az életmódunk. Én nem fogok mindenkinek esélyt adni, mert senkinek nem akarom húzni az idejét, ha már az elején tudom, hogy nem passzolunk össze. Nem hiszek abban, hogy valaki majd mellettem megváltozik.

2019. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Kb. egy hete iszogatni voltunk a barátaimmal. Egyszer odajött hozzám egy egy srác (elég részeg volt) hogy a haverja szimpatikusnak talál és nincs-e kedvem odaülni hozzájuk kicsit. Miközben én a barátaimmal voltam, voltunk kb. 8-an. A srác stílusa sem jött be. már beszédstílusra, viselkedésre értem, elkezdte fogdosni tök ismeretlenül a vállam hogy a haverjának felszedjen.

A poén az egészben hogy háttal ültem nekik, tehát az arcom max 1/6-át láthatták és 30 évesek vagy 30+osak voltak és hát eléég érdekes néztek ki. Én 19 vagyok:D

Szóval próbáltam udvariasan, viccesen felfogni, mondani hogy köszönöm nem, barátokkal vagyok , viccből még az egyik fiú barátomat is ajánlgattam. Csak hát nagyon nem akarta a csávó felfogni a dolgot. Végül az egyik barátnőm besegített és mondta hogy várjanak egy kicsit , hátha később (természetesen nem komolyan). Nem jött oda többet.

2019. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!