Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a nők elvárják, hogy a férfi fogadja el, hogy gyerekük van, ám a nők nem akarják elfogadni, ha a férfinak van?

Figyelt kérdés

Ilyesmit hallottam aktívan társkeresőző ismerőstől.

Számomra igazságossági aggályokat vet fel.



2019. aug. 18. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
nem
2019. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ebben van igazság. A nők elvárják a férfiaktól, hogy azok önzetlenek legyenek, míg maguknak fenntartják a jogot, hogy kizárólag a legjobbat akarhassák maguknak. De ez nem csak a gyerekre igaz, hanem gyakorlatilag minden területen.
2019. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Nőként írom, hogy szerintem is így van.

Gondolom azért, mert régen is csak az anya volt biztos. 14 évesen meg szinte mindenki anya volt. Ha az ősember is úgy gondolkodik, hogy neveli más kölykét, akkor kihaltak volna.

Viszont az anyáknak csak plusz teher egy idegen gyerek, egy éhes száj, ami a saját gyerekétől vonja meg a falatot. Csak csökkenti az esélyeket, hogy tovább tudja adni a génjeit az unokának.

Egy férfi akármennyi gyereket tud nemzeni. Egy nő csak kevés gyereket tud szülni, ezért mindent megtesz azért, hogy felnőjenek. Egy hozott gyerek csak konkurencia.


Ez beépült évezredek alatt, és nem tűnik el 3 generáció alatt.

2019. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még térden állva fogok könyörögni a ksh-nak, hogy ilyen random nonszensz baromságokról is csináljanak statisztikát, mert ezen a ponton már nem bíom elviselni az ilyen ismerősöktől hallott, meg ősemberekre visszavezetett alaptalan általánosításokat.


A világ legnagyobb közhelye, hogy a férfiak bárki mellé ledöglenének kivéve 2 nőtipust: a dagadtat, meg azt, akinek gyereke van. Mostmár tényleg oda lyukadunk ki, hogy a férfiak szíves örömest nevelik más gyerekét, míg a csunya gonosz nőknek csak teher a gyerek?


Nem fogjuk ezt elkezdeni...


Netes társkeresőkön, ahol mindenki egy nyamvadt profilkép alapján ítél, lehet, hogy nincs akkora előnye az apukáknak, de hogy az anyáknak sincs, az rohadt élet. A való életben meg.. Hát kérdezd a ksh-t...


Meg aztán azért az is lehet, hogy nem PONT UGYANAZOK a nők várják el, hogy gyerekestül randizzanak velük, mint akik nem akarnak gyerekes férfiakkal randizni. Nem?


B assza meg de utálom az ilyen kérdéseket...

2019. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Rengeteg dolog van, amiben a férfiak elfogadóbbak. Kevés fizu, mamahotel, gyerek, stb.
2019. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nőktől még nem hallottam olyan fröcskölődést, mint itt a gyerekes nők ellen: utánfutós, zabigyerek, felcsinálta egy alfa, elpotyogtatott gyerek, szétszült nő, én nem fogom más idegesítő kölykét eltartani, stb.


Egyébként én gyerekes nőként gyerekes férfival jöttem össze, így egyikünknek sem probléma.

2019. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7: Nőktől már arra is jött fröcskölődés, hogy valaki kedvesnek tartotta magát... :D
2019. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!