Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is így?

Figyelt kérdés

Szóval hogy érti a nőket alapvetően, tudja hogy kell csajozni, jó emberismerő, csak nem teszi mert selejt?

Én ilyen vagyok, azt is tudom, hogy kéne viselkednem, milyennek kéne lennem, csak behatarol a genetika, meg a hormonok nem működnek úgy ahogy kéne. Legtöbb ferfi itt a nőket hibáztatja azt látom, de vannak itt olyanok, akik értik hogy ők a hibásak a rendszerben?

Ez a legfrusztrálóbb állapot azt hiszem.

Aztán másik dolog, hogy nem elég ez a szar helyzet, a magunkfajta még infantilis, nyomoréknak is van nézve, még a saját családjában is emiatt, azt hiszik hogy tanítani kell csajozni (megszólítani, meg meghúzni a haját Julisnak kb. ilyen szinten hülyének néznek) 20+ évesen, nevetséges, közben meg a haverok (Mr. Tökéletes csajok kedvence haver is) mai napig kikérik a véleményem csaj ügyben, ha úgy van.



2019. aug. 19. 07:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
8: Szövegértés megy? Nem hibáztatom a női nemet sehol. Egyének problémái, de egy kapcsolat 2 emberes, 2 fél van. Butaság lenne csak egyik, vagy másik felet hibáztatni, érted? Ez messze nem az elcsépelt víz-kacsa hasonlatodról szólt.
2019. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
3-as te eljutsz odáig, hogy ott van veled a nő a randin, innen már tényleg csak rajtad múlna, tudsz fejlődni benne.
2019. aug. 19. 09:16
 13/24 A kérdező kommentje:
11-es itt nincs szó kapcsolatról, még kezdeményezésről sem.
2019. aug. 19. 09:20
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás. Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. :) Ez nem a te utad, legyél boldog a munkádban és a hobbidban egyedül. :) Egyébként is túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek az egész kapcsolatosdinak. Nekem sokkal jobb egyedül. :) F
2019. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos amíg önmagadat selejtnek értékeled, addig a nők is annak fognak.


Önbizalom nélkül nincs értelme a randizásnak. Ha el is jön a csaj akkor vagy ott szúrod el, vagy az első héten.


A nők meghódításának folyamata eltörpül ahhoz képest, hogy meg is kell őket tartani hosszabb távon, legalább az első szexig.


Tényleg nevetségesen egyszerű csajozni meg randizni ahhoz képest ami utána jön. Ahhoz kell az igazi önbizalom, fenntartani az érdeklődést hosszabb távon, hogy belédszeressen a nő.


Az elején még mindenki a jobb arcát mutatja, de 1-2 hónap után kiderül kb minden. Ott a belsődbe kell már belészeressen a nő. Az igazi belős énedbe ami te vagy otthon, egyedül.

2019. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

...de hogy pozitív is legyek, az önbizalom nem jön magától.


Kérdezd meg magadtól miben másban vagy sikeres még? Miből merítenél önbizalmat?


Mikor mondtad magadnak legutoljára hogy "De király vagyok!"


Ha soha ott az életed más területein is komoly bajok vannak és a csajozás a legkisebb gondod. Ha minden területen lúzer vagy...


Ellenben ha sikerül fejlődni és sikereket elérni máshol, akkor folyamatosan jönnek a pozitív visszajelzések, és előbb utóbb egy kis nagyképűség is jól jön. Akkor már elő tudod adni magadat ronda külsővel is, mert pont szarsz a dolgokba. Mert király vagy.

2019. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval hogy érti a nőket alapvetően,"


Én meg hadd mondjam, hogy cö-cö! 60 éves vagyok, kérdező, és 44 éve folyamatosan van partnerem. (Időnként több is, mint illenék.) De még én sem merem magamról azt állítani, hogy értem a nőket. Pedig tőlük/mellettük tanultam a működésüket. A nő ugyanis nem pusztán abból áll, hogy hogyan kell meghódítani. Azt a legkönnyebb!

2019. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es mondjuk úgy hogy feltudnék szedni egy nőt ha meglennének az alapok, nyilván nem értek persze mindent velük kapcsolatban. Megtartani szerintem már könnyebb, ha szeret, vonzódik hozzád egy csaj akkor csak rajtad múlnak dolgok.
2019. aug. 21. 00:00
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 Ó kis naív barátom. Pedig hidd el Miguel úrra hallgathatsz és én is pont ezt írtam.


Az igazi nehézségek majd 1-2 hónap, majd fél év után jönnek amikor enyhül a szerelem. Bár szerintem a szerelem kialakítása sem egyszerű hosszabb távon, hogy meglásson benned valami olyat amiért megveszik.


Ehhez képest tényleg gyerekjáték kezdeményezni, összejönni valakivel az elején.


Meg nem akarlak bántani, de az hogy gondolatban értesz a nőkhöz az kb annyit jelent... hogy frankón nyomod a BFV-öt, de a valóságban egy háborúban az első ütközetben összeesnél mint egy zsák szar és az AK47-est se bírnád el.

2019. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vagy, fel tudnék mászni én is a Mount Everestre, mert hegymászós filmeket néztem egész héten... csak fel kell menni, nem nagy cucc, ha ott lennék tuti menne... 😃
2019. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!