Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is így?

Figyelt kérdés

Szóval hogy érti a nőket alapvetően, tudja hogy kell csajozni, jó emberismerő, csak nem teszi mert selejt?

Én ilyen vagyok, azt is tudom, hogy kéne viselkednem, milyennek kéne lennem, csak behatarol a genetika, meg a hormonok nem működnek úgy ahogy kéne. Legtöbb ferfi itt a nőket hibáztatja azt látom, de vannak itt olyanok, akik értik hogy ők a hibásak a rendszerben?

Ez a legfrusztrálóbb állapot azt hiszem.

Aztán másik dolog, hogy nem elég ez a szar helyzet, a magunkfajta még infantilis, nyomoréknak is van nézve, még a saját családjában is emiatt, azt hiszik hogy tanítani kell csajozni (megszólítani, meg meghúzni a haját Julisnak kb. ilyen szinten hülyének néznek) 20+ évesen, nevetséges, közben meg a haverok (Mr. Tökéletes csajok kedvence haver is) mai napig kikérik a véleményem csaj ügyben, ha úgy van.



2019. aug. 19. 07:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jó 71%-os akkor erre se lennék képes, lehet igazad van, végülis tökmindegy.
2019. aug. 21. 00:54
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem ezt mondtam.


Amúgy mi az hogy behatárol a genetika és mi az hogy a hormonok nem úgy működnek ahogy kellene? Fejtsd ki.

2019. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mindegy
2019. aug. 21. 03:05
 24/24 anonim ***** válasza:

Pedig ezen múlik az egész kérdés.

Így nincs értelme feltenni sem.


Előbb meg kell érteni mi a gond veled.

2019. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!