Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mert a fiúk mama hoteleznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert a fiúk mama hoteleznek, a lányok meg nem. Valóban?

Figyelt kérdés

“A 20 és 29 év közötti magyar férfiak 78,9 százaléka, a nőknek pedig 65 százaléka lakik a szüleivel, az Eurostat 2018-as adatai alapján. Ez egyben azt is jelenti, hogy közel 870 ezer olyan fiatal él Magyarországon ebben a korosztályban, akik még nem költöztek el otthonról.”


Forrás: [link]



2019. aug. 19. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még?
2019. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A lanyok pasihoteleznek az 50 eves papamaci lakasaban :)
2019. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

10 evig eltem alberletben, aztan kaptam egy olyan allast, ami apam hazahoz joooval kozelebb volt, igy visszakoltoztem.


- nos, itthon fullra en takaritok, en fozok, en mosok es a szamlak 70%-at en fizetem.

Mama/papahotel, persze :)


Nem mindenki hotelezik, akik otthon elnek.


A mamahoteles jelzot tobbnyire anyuci picifiaira alkalmazzak- nezd meg az Anyam nyakan c. filmet, abban tok jol bemutatjak.

2019. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Akadj már le erről a témáról :)


Ilyen idősen csak annak van saját lakása, aki örökölt vagy a szülők vettek neki.

Egyedül meg kevesen laknak albérletben, mert úgy nagyon drága.

2019. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat könnyebb ezzel cikizni, ennyi.
2019. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Teremtsd meg! Vagy maradj életképtelen lúzer a mama szoknyája mellett.
2019. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van saját lakásom. Magam vettem (igaz, nem a cikkben jelzett korosztály vagyok). De ha ismerkedem egy nővel akkor ők gyakran a 25-29 korosztályból vannak, és tízből kilencszer tuti meghallgatom a mama hotel témát.



Mellesleg, amíg otthon laktam, addig is adtam haza pénzt, részt vettem a házi és ház körüli munkában, tehát hotelnek nem hívnám.

2019. aug. 19. 13:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek 65 lakik szüleivel= a lányok nem mamahoteleznek.

Hö?

Amúgy nekem van olyan barátnőm (na jó évente kétszer beszélünk, azaz végig hallgatom), akinek mindent a s..gge alá toltak mégis osztotta az észt, hogy neki nem kell pizzafutár férfi. Meg engem oltott, hogy ő nem bírná elviselni, hogy a barátja ennyivel többet keressen, mert én kitartott vagyok szerinte (az hogy legalja kulimunkát is elvállaltam anno, az nem számít persze). De közben olyan állása van, amit rokon szerzett és alig keres vele, szülei házában él, anyuka fuvarozza mindenfelé, takarítanak helyette.

Vannak nők is bőven ilyenek.

2019. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csalóka. Papír szerint én is otthon élek (nő), és a testvérem is (férfi). Sőt, nagyon sokan a baráti körömből is még otthonra vannak bejelentve ilyen-olyan okokból (például autó költségeinek lefaragása). Akkor is otthonra voltam bejelentve, mikor külföldön dolgoztam, és akkor is, mikor albérletben. Biztosan sokan vannak még hasonlóan.
2019. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szerinted 26 évesen a nettó 220-as fizummal megéri elköltözni? Hónapról hónapra élhetnék így albérletben, de csak azért nem fogok kitolni magammal, hogy a "társadalmi normának" megfeleljek. Kölcsönt szintén nem fogok felvenni csak ezért.


Mellesleg a szüleim is úgy vannak vele, hogy lakjak itthon és inkább tegyek félre.


Szóval ezért cikizni bárkit is szerintem butaság.


Amúgy is, itthon csak a több gyerekes nagycsaládosok kapnak használható támogatást az államtól saját lakásra, ha szingli vagy így jártál.

2019. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!