Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dühösek itt a mama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dühösek itt a mama hiteles férfiakra?

Figyelt kérdés
Úgy támadják itt őket mintha nőverők lennének. Csak olvassatok pár ilyen bejegyzést is és nézzétek meg hogyan reagálnak rájuk
2019. ápr. 9. 08:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy férfinak már illik talpra állnia.
2019. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Felreerted, duhosek nem vagyunk. Egyszeruen nem vonzo valaki, akinek meg harmincas eveiben is anyuka mossa a gatyajat es csomagolja az uzsonnat. Legalabbis a mamahotelt en erre ertem. Az hogy vki otthon lakik, mert draga az albi azt megertem valahol, minket se vet fel a penz... de ha jol megy a kapcsolat akkor akarjon osszekoltozni, es ne mondogassa hogy anyam igy meg ugy fozte a borsolevest es vegye ki a reszet a haztartasbol, ne kelljen ellatni mint egy kis kiralyfit.
2019. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%
Ne is mondd, abszolút egyetértek. Ez tényleg felháborító, és engem már ez a "mamahotel" kifejezés is teljesen kiborít, rohadtul sértő szerintem. Sok oka lehet ennek, hogy valaki így él, ráadásul eleve igen nehéz az élet önállóan. De ezekben a nagyeszűekben ez fel sem merül, csak osztják az észt meg csúfolnak olyan embereket, akiket nem ismernek, és akik nekik semmit nem ártottak, és soha nem is látták őket.
2019. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Meg az sem mindegy, hogy valakinek van-e párja, vagy nincsen. Ha van, én azokra sem szólok egy rossz szót sem, ha így élnek. Ez az ő közös problémájuk, és mindenki úgy él, ahogyan tud ebben a marha nehéz életben.
2019. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem az a baj feltétlen,hogy otthon lakik.Hanem az,amikor már van barátnője,de akkor is inkább a nőjét költöztetné be harmadiknak mama mellé.Vagy amikor annyira jó otthon,hogy nem is akar elköltözni,sem összeköltözni.
2019. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
*Pedig megtehetné(5)
2019. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
3. Komolyan egy nőverőt nem szidnak itt annyira mint egy mamahotelest... Csak azt nem értem mit ártott nekik ezzel az illető
2019. ápr. 9. 09:08
 8/38 anonim ***** válasza:
96%

Először is nem mama hitel, hanem mamahotel :-)


Másodszor, hadd' jegyezzem meg, hogy én mit értek ez alatt. Véletlenül sem azt, aki valami miatt nehéz élethelyzetbe kerül és emiatt kényszerül arra, hogy visszaköltözzön a szülői házba. Ilyet is ismerek.


Viszont! Volt nekem egy exem, aki még 35 évesen is az édesanyjával élt és esze ágában nem volt dolgozni. Az anyuka reggel elment dolgozni és este jött haza. A "kisfia" még arra sem volt képes, hogy legalább rendet tartson a lakásban, az egész napja abból állt, hogy havertól haverig járta a várost (természetesen az összes haverja hasonlóan állt az élethez, mint ő) és sörözgettek, szórakoztak. Anyuka pénzéből, mert ő mindig adott a kicsi fiának. Mikor szóvá tettem, hogy azért mégiscsak illendő lenne állást keresni és segíteni az édesanyjának legalább a rezsiben, én voltam a szemét. Aztán azért is én voltam a szemét, mert mikor arról panaszkodott, hogy nem tetszik neki az otthoni koszt, meg mertem jegyezni, hogy ha nem dolgozik, ne is válogasson, hogy mit kap enni az anyukájától. Természetesen arról hallani sem akart, hogy munkát keressen és elköltözzön otthonról. Nem véletlen lett "ex". Na, én ezeket hívom mamahotelesnek, akik kényelemből, érdekből laknak még otthon.

2019. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Semmi düh nincs ebben.

Arról van szó, hogy alapvetően több a nő, mint a férfi, és a nőkben dolgozik az ösztön, hogy családot alapítsanak, férjhez menjenek, gyerekeket szüljenek.

De egy olyan pasi, aki otthon él az anyukájával 30 x évesen, teljesen alkalmatlan erre.

Ez nem düh, de az a nő, aki megáll a saját lábán, lakáshitelt, albérletet fizet, főz, takarít, rendet tart maga mellett, az nem fog összejönni valakivel, aki sírógörcsöt kap egy mosógép mellett, hogy mi az és hogy működik. Vagy bejelenti hogy ő éhes, enne valamit, és bár más 4 órája otthon van melóból, inkább hallgatja a gyomra korgását, minthogy összedobjon egy rántottát, mert ugye az anyukája is elé tette a kaját, amikor őurasága megkívánta.

Ez nem düh, senki nem mérges rájuk, csak egy felvilágosult, talpraesett, önálló nőnek nem pályák az ilyen pasik.

2019. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
11%
Úgy szidják a mama hotelest mint ha össze állnának egy csoró albérletessel .... Viccesek ezek a szájkaratés nők, semmi sem jó nekik.
2019. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!