Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megvetőek a nők a "mama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megvetőek a nők a "mama hotelesekkel" mikor ők se jobbak?

Figyelt kérdés

Tisztáznám hogy én nem vagyok mama hoteles! De:

Egy csomó nő arra veri magát hogy ő nem "mama hotelben" lakik. Közben meg otthonról egyből valami béta pasihoz költöztek be úgyhogy egy szalmaszálat nem tettek keresztbe csak "párkapcsolat" címén beleültek a készbe és ezt önálóságnak nevezik. Vagy összeáltak nyomorogni három négy lakótárssal aztán halgatják egymás szexeléseit.



2018. nov. 9. 18:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a volt férj ült bele abba amiért én dolgoztam meg és volt pofája az ágyamba dugni az aktuális nőjét és még én voltam a rihe h kidobtam otthonról h menjen a szeretőjéhez majd az mos főz. Kidobtam a saját lakásából,hát az a lakás mindig is az enyém volt ő csak jogtalan lakáshasználó volt,be se kellett volna engednem,és még engem vegzáltak h mertem a férfit Az uramat kitenni az lakásából,ami sose volt az övé csak szerette volna.. De ő megcsalhatott még kiskorúval

is amiért fel is jelentettem.. .. Nem minden fekete és fehér,nem minden nő ül be a tutiba,leginkább a pasik szeretnek élősködni és majd a nőnél ellakom majd a nő eltart műsor van aztán koppannak és az már nem tetszik nekik..

2018. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Az meg aki otthonról pasi nyakára menekül meg érdemli a sorsát.. Nekem is el kellett hamar jönni otthonrol,tul hamar,de arra ott a munka világa és az albérlet a sajátig.
2018. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%

2 kérdés:


- Miért utálod a nőket?

- Miért nem jártál be nyelvtanórára?

2018. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
25%

Mert bazzeg 25 felett ne mamahotelbe lakjunk már istenem.

Mit nem lehet ezen megèrteni?

Amùgy tèvedsz,hogy azt hiszed,hogy majd be fog költözni egy szobàba a pasival a csaj.

Ezt felejtsd el,màsodik randi se lesz,bizonyos kor felett 26 felett màr ez is ciki.

2018. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%

Hàny éves vagy?

Hány évesekkel ismerkedsz?

2018. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%
Normális nőnek nem életcél a gyerekszobába anyósékhoz szülőkhöz költözni másoktól függeni aki meg 25 26 évesen férfiként se képes elérni legalább egy albit v késztetést érezni arra h önálló legyen és Anyucitól elszakadva elengedve a mellbimbót igenis megérdemli h egyedül van..
2018. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
19%

Mer párkapcsolati szempontból ők vannak előnyben és ezt kíméletlenül ki is használják.

Csak példaképp egy meleg pasit kicsit sem érdekelne ez csak legyen 1 hely ahol dugtok.


De hát te heteró vagy. Szívás.

2018. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
55%
Előző tévedsz,ennyit az előítéletes sztereotípiákról. A fiam meleg nem csak a dugás a lényeg Náluk se 10 éve él a párjával ott abban a lakásban amiért megdolgoztak ők is.. Kettő azok akik eleve gyűlőlik a nőket használható eszköznek csere darabnak tarják minden szavuk mozdulatukból süt a gyűlölet, a kapcsolaton belül ki is mutatják ezt a nők felé,már az első randin is,miért akarnak mindenáron nőt,vegyenek kutyát v guminőt..
2018. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%
"Közben meg otthonról egyből valami béta pasihoz költöztek be" Szóval a béta pasi el tudott költözni otthonról, az alfa meg anyucival él?
2018. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
4%
Az én egyik ismerősöm pedig egy olyan meleg srác aki az anyával lakik. Soha de soha egyik partnere sem mondta h ez gond lenne.
2018. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!