Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2 éve hogy nem ismerkedtem nőkkel, és fogalmam sincs mit kérdezzek tőlük, mi az ami imponál vagy hogy mégis mit? összejött Tinderen most egy match, azon kívül hogy magamat adom, azért tudni kéne hogy milyen kérdéseket tegyek fel. Azt tudom, hogy a nők szeretnek magukról beszélni de mégis mit csináljak? hogy és mit kérdezzek? eléggé rágörcsöltem így most 2 év után, tudom lehet hogy gáz, pont ezért írom ki a kérdést. :/ 22/F

2019. aug. 19. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve nem akarok az a "needy" lenni sem, de így elég zavaró, főleg hogy ha csak az egyik fél, azaz én kérdezek a másik pedig nem nagyon, pedig szerintem mindkét félnek érdeklődnie kéne, akár a férfi akár a nő kezdeményez...
2019. aug. 19. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1.) A tinder nem erre való. Beszéltek max 1-2 napot. Amennyiben megvan a szimpátia, akkor randi.

Nem a tinderen akarjuk megismerni a másikat. Sőt! Semmilyen más platformon sem.


Aki nem akar randizni, amíg nem beszélgetettek 1-2 hónapot, azt jobb kukázni.



2.) Amelyik nő nem ír vissza, nem érdeklődik, annál off-os vagy. Nem kell túlságosan erőltetni.


A netes ismerkedés szépsége, hogy minimális energiabefektetéssel lehet maximális eredményt elérni. A maximális eredmény mindössze annyi, hogy elmegy randizni.


Aki neten akar hódítani és ténylegesen ismerkedni, az hatalmas piros lámpa és menekülni kell előle.

2019. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye szubjektiv, de nekem az imponal elsö körben hogy felmér (komolyralan vagyok alkalmis vagy komoly eselyes normalis stb)es eziranyuak a kerdesei.

Miutan/vagy közben mig felmeri hogy kivel beszel elöadja önmagät is. Nagyvonalakban bemutatkozik hol el kit keres srb



Tapasztalatok velemenyek megosztasa. Neha humor, alapelvek egyezöseg keresese ez megint ezer dolog pl ki tus fözni ki milyen zenet szeret szabadidö


De fontos a humor. Van aki csak ezzel fogott meg tenyleg(nem faviccek hanem temäba vago poenok ami szinten is van tud ätvitt ertelemben is beszelgetni az nekem nagyon izgalmas tud lenni

Illetve hogy ne az ertetlenkedes menjen hogy nem erti mire irom amit, magyarazkodok stb. Valahol egy legyen màr az ertelmisegi szint is.


Röviden tömören kepbe kerülni a masikrol az elsö lepes aztan hogy müködik e a kommunikacio azaz mindkettönknek tetszik.

2019. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!