Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan pasi, aki annyira gátlásos a külseje/adottságai miatt, hogy soha életében nem szólított még le egy lányt se? Ha igen, akkor milyen véleménnyel lennétek róla?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Létezik. Az a véleményem, hogy szánalmas, szerencsétlen, életképtelen.
2019. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet ennek alapján megítélni valakit. Ha egy lány soha életében nem szólított le egy fiút sem, ő mitől lenne jobb?
2019. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Én. Mégis volt egy "kapcsolatom", még akkor is, ha én nem számítok utólag az adott nőnek.


Mindegy, ez is több, mint amit érdemlek, én az örök szenvedést érdemlem. Bár nem tudom pontosan milyen bűnt követtem el, de jó durva lehetett.

2019. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#2


Születése jogán.

2019. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A Karma...
2019. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Edricus te aztán minden lehetőséget megragadsz az önsajnáltatásra. Miben reménykedsz?
2019. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

#6


Számomra nincs remény, így fogalmam sincs. Előbb-utóbb úgyis felőröl majd, ahogy annak "lennie kell".

2019. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Létezik, itt nyújtózkodom :)


Nem szólítottam le soha egy lányt se. Nem kimondottan a gátlásosságom miatt, hanem mert, ha tetszem egy lánynak, az úgyis kezdeményezni fog. Ha meg nem, akkor csinálhatok bármit, veszett fejsze nyele.

2019. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


Arra kb. örökké várhatsz, ilyen nem fog történni.

2019. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a személyt, személyemben. Mi a véleményem róla? B×i 1* próbáld már ki, és lesz, ami lesz. De legalább tettél lépést érte.
2019. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!