Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs társkereső kömyvmo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs társkereső kömyvmolyoknak és sorozatfüggőknek?

Figyelt kérdés
Miért csak menőzni akar mindenki a társkeresőkön? Miért csak szexpartnert keresnek a pasik? Ne mondjátok, hogy nem, mert általános jelenség. Senkit sem érdekel, hogy mi az érdeklődési köröm, cdak az, hogy mekkora a fenekem. Pedig biztosan léteznek még normális pasik, nem? 26/n
2019. aug. 20. 07:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A tematikus társkeresők általában elég nagy bukók, főleg idehaza, ahol kevés az ember, kicsi 1-1 szubkultúra.



Ennek ellenére pl a moly.hi-n volt társkeresés fórum könyvmolyoknak, csak a kutya nem látogatta.


Ilyen hobbival amúgy tök jól lehet ismerkedni neten könyves/sorozatos fórumokon/Fb csoportokban, offline meg találkozókon.

2019. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%

Én nem hallottam arról, hogy ilyen kategórikus társkeresōk léteznének egyáltalán. Pl. nincs karrieristáknak sem vagy utazás imádóknak, gasztro kedvelōknek, stb. sorolhatnám...


Amúgy attól, hogy benned mindenki szexpartnert keres, még nem általános jelenség...magadból indulj ki...

2019. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

a moly.hu-n tudsz bárkivel csevegni - s ha megtetszik, miért ne ismerkednétek azzal a szándékkal, hogy járnátok-e.

Itt is találtam már normális nőt, akivel ismerkedtem.


42/F

2019. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#2: az USA-ban elég sok tematikus társkereső van. De méretre is nagyobb 1-1 hobbi, vagy társadalmi csoport (karrieristáknak még nálunk is próbálkozott társkereső oldal szolgáltatni, hisz elég tipikus, hogy a munka mellett nem marad idő ismerkedni, viszont van pénzed kifizetni a szolgáltatást)
2019. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
az engem is érdekelne, hogy mekkora a feneked
2019. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

Én nem akarok menőzni, sőt nem is szeretnék olyan nőt, aki folyton villogni akar. Akkor inkább legyen könyvmoly, engem is az ilyen dolgok érdekelnek. Nyilván a külső szempont mindkét nemnél. Viszont azt túlzásnak tartom, hogy ekörül forog a dolog. De akkor a nőknek se forogjon ekörül, tehát legyünk akkor korrektek ebben is... mert nemcsak 180-tól kezdődik a férfi, és nemcsak az X kosarastól a nő.


Attól is függ milyen férfit tekintesz normálisnak. A leírás alapján pasit szeretnél, ez viszont nem egyenlő a férfivel. Sok férfi hülyét kap a pasi szótól is, kb úgy, mintha a nőkre mondanák, hogy p*csa.

2019. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem érnek rá erre, a könyvek és a sorozatok miatt :D
2019. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

@6: szép agymenés, de mi köze van a témához?


Te is olyan vagy, mint az egyszeri páciens, akinek minden képről ugyanaz jut eszébe

2019. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként támogatom az ötletet. :)
2019. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8: te nem szóltál a témához, hanem véleményeztél egy kommentet. A szabályzatot sem olvastad el.
2019. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!