Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok komoly kapcsolatra a kettő közül?

Figyelt kérdés

A, 25 éves, 25 férfi ment át rajta.

B, 25 éves, 5 férfi ment át rajta és van egy gyereke az előző kapcsolatából.



2019. aug. 20. 10:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

#16 Nyilván nem :D


Amúgy mivel nem vagyok se jelzőlámpa, sem útburkolati jel, stb, nem ment át rajtam senki, de mivel ez egy anonim oldal, és úgyse ismer senki, én most őszintén le merem írni, nekem mindkettő megvolt 25 évesen.

A gyerek is, és a 25 partner is. Köszönöm, találtam akkor is kapcsolatot, igaz, vele szakítás lett végül (na nem emiatt), a jelenlegi kapcsolatom évek óta tart, és nem azért, mert egyikünk sem kellett senkinek, hát gondoltuk, összejövünk.... 😂

2019. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
19! Inteligencia? 😂😂😅😅😆 milyen inteligencia akin mar 25-en átmentek és az aki 25 eves de van gyereke de nem házas (vagy együtt van az apjával)
2019. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22: Bezzeg ha egy férfi megy át 25 nőn 25 éves korára, az még lehet intelligens, ugye?
2019. aug. 22. 21:23
 24/25 anonim ***** válasza:
Ennyi info alapján egyiket sem. DE! Ha valamelyik TÉNYLEG szimpatikus, megtetszik, esetleg beleszeretek, akkor nem érdekelne igazából egyik negatív dolog sem különösebben.
2019. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Megy át... Ilyen megfogalmazással igen, mert kiforgatható.

Ha egyenrangú a megfogalmazás, ahol megcserélhetőek a nemek (feküdt le, szexelt, együtt volt, stb), teljesen másképp hat.

#21 voltam.

2019. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!