Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A komoly kapcsolatot választanátok vagy a bulizást? (több lenn) 20/L

Figyelt kérdés
márciusban lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak, ami után nem akartam komolyat, de 1 hónapja megismertem egy fiút akit nagyon megkedveltem (még nincs kimondva, hogy együtt vagyunk).. de mégis bennem van az, hogy itt a nyár és lehet hogy ő is így gondolja és inkább bulizna stb stb
2015. jún. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egyáltalán felvetődött benned a kérdés, mutatja, hogy éretlen vagy.


Menj, igyál stb.stb.stb.

2015. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
ezért magányosak az olyan srácok mint pl én akiknek nem a bulizás és a piálás legfontosabb... amúgy lányok aki szeretne beszélgetni írjon:)
2015. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Kettes elég szánnivalo vagy hogy itt hirdeted magad...

Kérdezö ha már felmerült benned a kérdést rég rossz.

Bár nem értem hogy attol hogy együtt vagytok miért ne járhatnál bulizni mellette. Pasizás nélkül is buli a buli. Végülis a bulizás arrol szol hogy barátokkal lenni, kiengedni a gözt, nem arrol mindenáron hogy pasizni :) legalábbis errefelé :D

21l

2015. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
A komolyat,de ezt neked kell eldönteni,kinek mi.
2015. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!