Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fantasztikusan nagyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fantasztikusan nagyszerű férfiállatok mikor értik meg, hogy nem a kacatok miatt lesznek érdekesek a nők számára?

Figyelt kérdés

Elhiszem persze, énis olvasom dögivel, hogy csak az számit, de nem.

Van egy réteg akiknek csak az számit, és vannak azok akiknek mint ember, mint férfi számitotok, hogy fel tudjon nézni rátok.

Saját példa: 7. kerületi 30m²-es albi, 2003-as swift, gyári meló. 2 évig laktam ott, huszonpár nő fordult ott meg, és nem az alsó kategória.

Nem a kacatok miatt, hanem miattam.

Járt ott a budai villás hölgyemények közül is nem egy, elegük volt a semmitmondó egzisztenciából, mind szeretethiányos volt, és imádták, hogy nőként vannak kezelve.

Egy kicsit elkéne gondolkodni és nem alázni tovább saját magatokat azzal, hogy "ha nincs budai villám akkor selejt vagyok", mert ezzel mint férfi megszüntetitek magatokat, másrészt a nőket is lealázzátok, mert igenis elkeseriti őket, hogy 30 felett is itt tart a férfiállomány nagy része, meg hogy ennyire tartjátok őket. Számtalan értékes nő mászkál fejet lehajtva, mert nincs hova felnézniük.

Nem is tudják lekommunikálni a vágyaikat olyan férfiaknak akik megvannak győződve, hogy nekik ugyis csak a lakás meg a kocsi a fontos.

Állitás helyett kérdésben kellene élni, a megfelelő kérdéseket megtalálni pedig bizonyos érettségi szintet követel.

Köszönöm a figyelmet.


2019. aug. 21. 07:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Há' te naon kemén vagy more!
2019. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

Szívesen.

33/f

2019. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Szinte tökéletes vagy. Vagy nem is szinte. Nálad mindenki megfordult. Tamits minket földi halandókat mester (már ha éppen nem műszakban vagy a gyárban 😂)
2019. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Megnyugtatásképp, azóta vállalkozó vagyok, elfelejtettem kiemelni magam :)
2019. aug. 21. 07:55
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
Megértik ők, csak rinyálni és a nőket hibáztatni kényelmesebb, mint az ótvar személyiségüket fejleszteni.
2019. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem ez a lényeg. Nem budai villa kell, de.... Inkább mondok én is példát. Egyszerű, diplomás, szerény csaj kis faluban... Szintén egyszerű, diplomás srác. És egy diploma nélküli, de "van kocsim, földem, egész okésan élek a faluhoz képest" srác. Mindkét srác ismerkedik a nővel. Előbbi sráccal megvan az összhang, közös témák, érdeklődik a nő felől, érzelmi támaszt nyújt, tanácsot ad, mindenben mellette áll. De busszal jár. Az utóbbi srác pedig nem érdeklődik, csak maximum "de jó az órád, hol vetted" szinten, viszont hazaviszi kocsival a nőt meló után. Melyikről álmodozik a nő? Elárulom, az utóbbiról. (saját példa, megtörtént események)
2019. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 majd rájösz h ennél sokkal összetettebb a dolog.
2019. aug. 21. 08:04
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Hál'Istennek azért én ezzel a jelenséggel inkább csak gyakorin találkozom, hogy van egy képzeletbeli, tárgyakra (és a másik favorit: kigyúrtságra) vonatkozó checklist, amiből ha minden ki van pipálva, akkor 3 munkanapon belül már szállítják is házhoz az álomnőt. A való életben mindenki úgy boldogul, ahogy tud és az ismerősi körömben a tényleg ingyenélő embereken kívül nem szokás lenézni senkit amiatt, hogy esetleg kevesebb van neki, mint másnak. És érdekes módon még a faék egyszerű, tanulatlan segédmunkás ismerőseimnek is van párja, családja.
2019. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm, hogy elmondtad ezt nekünk, igazi Úriember vagy. Ja, mégsem.
2019. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%
7: Miben látod az összetettséget? Itt nem arról van szó, hogy a kocsi kell, mert nem is számít milyen autó, csak legyen. A te Swift-ed tökéletes a buszhoz képest, érted :D Szóval nehéz ezt elmondani, a nők nem anyagiasak, csak van egy szint náluk, amit ha nem ütsz meg, nem fognak férfiként tekinteni rád ha a fejed tetejére állsz sem. És nem számít, hogy egyébként mennyire vagy jófej, tanult, művelt stb. ezek sokadlagosak.
2019. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!