Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire "hitelesek" ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "hitelesek" ezek a "nagyszerű" grafikák/táblázatok (gyenge angol tudás szükséges)?

Figyelt kérdés

Például ez itt:


[link]


vagy ez akár


[link]


Az ember életkedve elmegy ezektől. Remélhetőleg ezek csak rossz vicc kategóriáját súrolják.



#grafika #táblázat #jó ég #elmegy az élettől a kedvem #ha körbenézek budapesten
2016. júl. 30. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a szöveg stílusából is lehet sejteni, hogy ez nem egy tudományos kutatás, hanem poénkodás...
2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Azt mindjárt gondoltam, hogy nem egy tudományos esszé, inkább akkor kérdezem úgy, hogy "ezt vajon sokan gondolják még így"? Főleg a nők? Szintén zavaróak a "négeres" képek is ahol azt bizonygatják, hogy csak ők a jók ebben meg ilyesmi.

2016. júl. 30. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ártó szándékkal készült hülyeség.

Egyébként nem lehet egyetlen péniszt se így bekategorizálni, mert minden nő hüvelyébe másfajta pénisz illik. Valamelyikbe vékony, valamelyikbe vastag. Relatív.

2016. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, csak a férfiak pörögnek azon, hogy mekkora a farkuk.
2016. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tudod, csak a férfiak pörögnek azon, hogy mekkora a farkuk."


True! A nők sosem pörögnek azon, hogy mekkora a farkuk ;)

2016. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Ôk inkább a mell/fenék témán rugóznak. Csak amíg egy átlagos/kismellû nöt mindenki vigasztal, tök rendesek vele addig a szóban forgó srácokat csak kinevetik.

2016. júl. 31. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: azért egy kis mell inkább esztétikai kérdés, és nem is egyértelmű, hogy + vagy - (nekem pl a kicsi jön be).



Egy nagyon kicsi farok viszont akár valóban lehet lehet fizikai probléma a szexualitásban.



(ui: ahogy korábban is mondtam, ez egy vicc. kinyomtatod a legénybúcsúra a menyasszonynak, felrakod a szervíz falára a Pamela Anderson fotó mellé... Nem mondom, hogy jó vicc, de mint az összes fingós, böfögős típus, ennek is megvan a maga közönsége, te viszont véresen komolyan veszed, és pörögsz az egészen.


A kis faroknál csak a kis önbecsölés veszélyesebb a női orgazmusra ;))

2016. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az én önbecsésem még a mezei egér farkánál is kisebb, ezért is érintenek rosszabbul ezek a képek, mint másokat. Pedig nincs ilyen jellegű bajom, benne vagyok a nagy átlagban, de attól még...
2016. júl. 31. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!