Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a rengeteg szép, csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a rengeteg szép, csinos nő vajon belsőleg is nagyszerű, vagy kirakatbabák?

Figyelt kérdés
Annyit foglalkoznak a saját és mások külsejével, valamint a felszínes kamu érzelmekkel, hogy az hihetetlen.
2016. jún. 20. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem ismersz ilyen nőket? Én igen,és sajnos egytől egyig üresek belül.
2016. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira sokat nem, de mostanság alkalmam volt megismerni néhányat, vártam a nagy csodát, de semmi...nem lehet velük kommunikálni sem, pár szavas válaszaik vannak, nem érdekli őket különösebben semmi, nincs érdeklődési körük, hobbijuk, céljaik, nem tájékozottak...pl. múltkor ismerkedtem egy ilyen csajjal, kérdeztem mit csinál a szabaidejében, mi az ami érdekli és annyit mondott, hogy hát netezik, sétálgat, utazgat...bármire konkrétan rákérdeztem, semmi nem érdekelte a világban.
2016. jún. 20. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj nehannyal. A tipikus kirakat lanyok altalaban annyira hulyek hogy normalisabb tarsasagban meg kell kerni oket hogy ne beszeljenek.
2016. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
43%
Én sok csinos, szép nőt ismerek a való életböl, és azt kell hogy mondjam, hogy én úgy tapasztaltam a dolgot, hogy minnél szebb, és csinosabb egy nő, ANNÁL INTELLIGENSEBB és okosabb...Éshát belsőre sem hagynak nagyon kivánnivalót maguk iránt az ilyesmi nők...A ronda nők között viszont aránytalanul sokan vannak a buta,primitív nők, akik ráadásul belső értékeiket illetően is rendkívül sok negatívumot hordoznak...Persze gondolom most szokás szerint megint csak egy berögződött sztereotípia ellen beszélek, de ha egyszer nekem ezek voltak az eddigi tapasztalataim, akkor nem fogom az ellenkezőjét mondani...
2016. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Felszínesek, kétszínűek, még a műveltebbek is. Egy gyönyörű nő soha nem fogja megtudni, milyen az, ha ő teper egy kicsit valakiért, vagy beleadja önmagát egy ismerkedésbe/kapcsolatba. Elég egy dekoltázst vagy puncit villantaniuk, és máris férfiak tömege csókolgatja a talpukat, nekik ennyi pont elég. Ki-ki keresgéljen a maga kategóriájában, ezt már hónapok óta szajkózom itt.
2016. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
#4: Bocs, kolléga, hogy kötekedni szándékozok (dehogy kötekedek... pusztán az egymással szemben álló tapasztalatainkat próbálom közös frekvenciára egyeztetni), de akkor hogyhogy nincs neked egy gyönyörű, bájos, pallérozott barátnőd? De ha már itt tartunk, miért állja meg helyét az a tény, hogy a nagyon csinos nőknek szinte tökéletes testalkatú férfiak a párjaik?
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Titusz, egyetertek en is ezt tapasztaltam, hozzateszem, ezek nem munok es nem is cicababak.
2016. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
71%
Kedves 6-os...Van egy olyan érzésem, hogy valakivel nagyon keversz...Hogyhogy nincs csinos barátnőm? Hát...Talán azért nincs TÚL SOK ilyen barátnőm már manapság, mivel már van feleségem...(Aki mondjuk szintén híresen csinos a mai napig is...)Szóval teljesen tanácstalan vagyok a téren, hogy ki a jó istennel keversz te engem...
2016. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Szia 7-es...Örülök neki hogy neked is hasonló tapasztalataid vannak a téma kapcsán, mint nekem...Nemis értem én, hogy más miképpen is látja másképpen a dolgot, dehát ahogy mondanio szokás, ez már legyen akkor az ő problémájuk...
2016. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Korosztály függő


A 20-on éves generációban, ahol apucit fejik csak, ott tényleg kizárólagosan agyatlanokkal lehet találkozni.

A 30-asoknál meg a bejött asz élet, elvégeztem egy közepes egyetemet, majd jól helyezkedtem. Velük azért el lehet dumálgatni.


Amúgy tedd össze kezed-lábad, hogy legalább az utazás érdekelte, van aki a FBnál messzebb nem jutott még.

2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!