Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ameddig nem szakad le rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig nem szakad le rólam anyukám, addig nem lesz barátnőm és hogy tudok anyukámról leszakadni?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és anyukám teljesen rajtam van. Elköltözni már elköltöztem, külön lakásban élek, de így is folyamatosan mellettem van, állandóan átjön hozzám, többször mondtam hogy nem kell de ő csak jön jön.... ami a nagyobb baj hogy a barátnő szerzésben is megzavart. Voltak olyan randik ahol randiztam a lánnyal és egyszer csak hirtelen megjelent anyukám odajött és köszönt és beszélgetni kezdett a lánnyal. Most nem tudom hogy követett vagy csak a véletlen műve volt de mikor elkezd a randin beszélgetni a lánnyal anyukám az elég ciki nagyon folytatás nincs is utána a lánnyal. Nagyon sokszor átjön hozzám akkor is amikor épp lánnyal vagyok, tehát jön hozzám a lány együtt lennénk ő meg kopog csönget és kiabál hogy hoztam egy kis levest és társai.

Nem tudom így lehet e barátnőm hogy anyukám ennyire rajtam van nem tudom mi lenne a megoldás higgyétek többször mondtam hogy így sose lesz senkim és hogy ne legyen mellettem. De ő erre azt mondja hogy ne beszéljek hülyeséget, akkor is mellettem fog lenni és igenis neki is van beleszólása hogy ki lesz a párom....


2019. aug. 22. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
TLDR. Költözz másik városba, ahová neki macerás elutazni.
2019. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"igenis neki is van beleszólása hogy ki lesz a párom...."


nincs

2019. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rázd le. Mond hogy elutazol pár napra, persze mégsem mész el, de addig nem keres legalább.

Nem érsz rá, most nem vagy otthon, nem kell, anyu, ne gyere. Vendéged van, megkérdezi kicsoda...mondod neki, anyu most nem aktuális szia. Be se engedd.

Minél többet lerázod, idővel elmaradoznak a tolakodásai.

2019. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy ilyen anyának nincs kulcsa a fia lakásához? (Amúgy nem baj, ha van, csak vészhelyzetben használja.)
2019. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is anya vagyok, huszonéves a fiam, de sosem tennék ilyet mint amit Te leírsz. Köztünk is nagyon jó a kapcsolat, külön él, a barátnőjével, és igaz, nem a szomszédban, de elérhető távolságban.

Ez beteges amit leírsz, én erős esélyt látok rá,hogy egy lány sem fog Neki megfelelni, de ha mégis, futva menekül onnan mindenki.


Határozottabbnak kellene lenned és megbeszélni Vele,hogy Téged ez zavar, ne tegye. Addig amíg le nem szokik az állandó látogatásról jelentsd be Neki mielőtt bárkit odaviszel és határozottan kérd meg,hogy ne zavarjon.

2019. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseréltess zárat.
2019. aug. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez megoldódott azóta?
2022. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!