Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Évek óta nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Évek óta nem tudtam leszakadni egy nem működő kapcsolatról, legutóbb, pl. "megtiltom, hogy itt hagymát egyél", mert vacsorához azt ettem. Van-e ilyen a rajtam kívúl, aki nem képes lezárni azt, ami neki nem jó?

Figyelt kérdés
Tanácsot is kaptam, hogy nem szabad! Régebben meg is ütött. Talán, mert okosnak érzem, nem tudom megmagyarázni. Sehova nem vezető kapcsolat, ezt is tudom, hogy csak feltételekkel tartható fent fél napot. "Eljöhetsz velem"...ez egy invitálás egy külföldi pár napos szakmai útra. Közös kikapcsolódás nincs, csak, az, hogy meghúzhatom magam az albérletében. Van még ekkora őrült, mint amilyen én vagyok? Eldobtam egy egyszerű, és biztonságos lehetőséget, mert nekem az kevés volt. Holott, én is mindenféle gonddal terhelt vagyok. Régóta egyedül, nem is egyedül, de igazán, mégis magányosan. Az idő pedig telik, és semmi biztos nincs az életemben, illetve az biztos, ami nem jó. Köszönöm, ha elolvastok..mit is lehet erre válaszolni?!

2016. júl. 27. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A környezetemben nem ismerek ilyet, de ezen az oldalon rengeteg sorstársad történetét olvastam.


Azt meg tudod válaszolni magadnak, hogy miért ragaszkodsz egy ilyen egyoldalú kapcsolathoz, ami csak tönkretesz, és amiben magányos vagy?

2016. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy. Hagyd már ott...
2016. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, csak azt, hogy vegyél erőt magadon és szakadj el minél előbb. Utólag nagyon hálás leszel magadnak ezért, hidd el.
2016. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fru_ ***** válasza:
Nincs benne semmi jó (sőt!) - ezért nem veszítesz semmit, lépj!
2016. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a tanácsokat...újra...Csak legyen akaratom...
2016. júl. 27. 16:31
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Függő vagy, de durván. Azt kellene megtudni miért így működsz. Gyermekkor? Szülők?
2016. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szükséges, kérj segítséget.
2016. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hosszú...biztos az is benne van. Elmegyek pszichológushoz.
2016. júl. 27. 16:52
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez lenne az ésszerű mert a működésed a minták határozták meg és egyelőre azt sem érted, mi miért történik.
2016. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem pszichologushoz kell menni. Próbáld ki hogy erőssen napokig arra koncentrálsz hogy elhagyod. Úgymond már már, azt képzeled hogy el is hagytad, és átgondolod milyen lenne nélküle. Ráfogsz jönni hogy jobb lesz nélküle mint most.

Ha nem tudod a szemébe mondani hogy vége, akkor lépj le titokban, és ne hagyj neki kapaszkodót, de magadnak se, nehogy vissza tudj hozzá menni. Sok sikert!

2016. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!