Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a társkeresőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a társkeresőn a beérkezett leveleimet? Ti mindegyikre válaszoltok? Mondjuk ha normális hangvételű úgy lenne korrekt.

Figyelt kérdés

Kb 2 napja regisztráltam. De azóta csak ömlenek a levelek (két nap alatt megközelítőleg 70), és itt tekintsünk el az egófényezéstől, nem ez a célom, valós a probléma. Ugyanis nagyon zsúfolt az életem, ezért választottam ezt az ismerkedési formát, és egyre inkább tehernek érzem, hogy korrekt módon mindenkinek megfelelően válaszoljak. Pedig korábban erre nagy hangsúlyt fektettem.

Elég hosszú bemutatkozást írtam, szóval talán ez is hozzájárult ehhez -meg persze egy szolid kép. Viszont van érezhetően aki el sem olvassa a bemutatkozásom, mert olyanra kérdez rá, amit már említettem ott. Nyilván ezeket szűröm.Vagy aki semmilyen szinten nem kapcsolódik az írtakhoz, csak "ismerkedjünk mert szimpatikus vagyok."

Na de a többivel mit tegyek...tegnap is az estém jó része ezzel ment el, és terhesnek éreztem a végére. Tehát pont az a könnyedség nincs benne, amit várnék az ismerkedéstől.


2018. máj. 14. 08:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*vagy
2018. máj. 14. 08:07
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Legyél őszinte és egy copy-paste "Bocsi, de nem egymást keressük." szöveggel rázd le azokat, akik nem szimpatikusak első körben. Jobban fogják értékelni, mintha vissza sem írnál nekik.
2018. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A "szia, mizu, szép vagy, ismerkedjünk" szarokat én azzal a lendülettel törölném, mert azok láthatóan semmi energiát nem tettek bele, max beleolvastak a bemutatkozásodba vagy még azt sem.

Aki már legalább írt magáról valamit vagy valami vicceset, esetleg visszakérdezett a bemutatkozásod vagy a képed kapcsán valamire, azokat nézd meg szerintem, a képeiket meg mit írtak magukról és válaszolj a neked tetszőknek.

2018. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Pont megértem: épp laza kötetlen ismerkedést kerestél errefel azon kapod magad hogy egyre-másra leveleket írogatsz mert illik válaszolni.


Én egy időre beszüntetném a fennlétet, míg meglátod hogy az eddigi eresztésből lesz -e valami.


Látszik milyen túlsúly van 70 pasi ír egy nőre.

Tényleg a kisujjadat kéne kinyújtanod, de szerintem Te nem az a lány vagy.

Inkább a kölcsönös mély kapcsolat keresőjének tünsz.

Ezért is ez a lelkiismeretes kérdés ide.

2018. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
De azért a nőknek is ugyanolyan nehéz az ismerkedés, mint a férfiaknak. :(
2018. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló okból regisztráltam mint te.Számomra az a fontos hogy szimpatikus legyen az illető.Kép alapján is lehet szelektálni,de persze sokan nem friss képpel vagy nem sajáttal vannak fenn.Furcsa mert pont ilyen jött be :)Az volt szimpi ahogy érdeklődött.Voltak akiket le kellet tiltani. Van akivel néha beszélgetek.Nem kötelező válaszolni senkinek.Aki szimpatikus azzal jobb minél előbb találkozni személyesen válik el a dolog.
2018. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nő lennék, alapból nem is válaszolnék annak, aki rám ír. Keresnék valakit, aki nekem tetszik, és én írnék neki. Egyébként aki nem tud helyesen írni vagy normálisan mondatot fogalmazni, azzal egyáltalán nem is foglalkoznék.
2018. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik lathatoan nem olvastak el a bemutatkozasod es/vagy nem felelnek meg azoknak a parametereknek, amiket irtal, azoknak ne valaszolj. Minimum a fele ki fog igy esni. Aki csak nem szimpi, annak sablonlevelet.

A szambajohetokkel foglalkozz erdemben.

Illetve tedd azt, amit javasoltak elottem, te irj azoknak, akik tetszenek es a leirasukban te is megfelelsz nekik.

2018. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ötödik vagyok. Annyira tudtam, hogy lepontoznak majd. Nem adjuk az áldozat státuszunkat! Nekünk nőknek mindig nehezebb - akkor is, ha a tények nem ezt mutatják. Gonosz férfiak!
2018. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Persze, a csúnya gonosz feminácik lepontoztak az igazságért. Fel sem merült, hogy talán azért, mert a válaszod nem hasznos.
2018. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!