Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha egy férfi kijelentené első randin, hogy ő 40 alatt nem akar családot, mert ki szeretné élni a legértékesebb éveit?

Figyelt kérdés
Ma már szinte mindenki tudja, hogy a férfiak a 30-as, főleg a kései 30-as éveikben a legkelendőbbek. Nekik akkor van a kánaán, ami a nőknek a 20-as éveik elején volt. De persze ezt sok nő nem nézi jó szemmel, mert hát szerintük a férfiak nem érdemelnek semmi örömet az életben. Ezért ezeket a nézeteimet érdemes eltitkolni társkereséskor? Érdemes inkább azt hazudni, hogy persze komoly kapcsolatot akarok, aztán halogatni évről évre a házasságot és gyerekvállalást, végül amikor 3-4 év múlva elege lesz a nőnek és lelép, akkor keresni másikat és megint eljátszani ugyanezt? (Rengeteg férfi ismerősöm ezt csinálta)
2019. aug. 23. 13:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
csinalj amit akarsz. szerintem hazugsag nelkul is "ki lehet elni magad", bar ez a nok minden oromet sajnálnak a férfiaktol kijelentes erosrn tukrozi h mi a velemenyed rolunk, szoval nem mindegy?
2019. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Egy normális érett gondolkodású nő, nem kezd éretlen kisfiúkkal. És a kérdésben szereplő hímnemű egyed pedig ide tartozik.
2019. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell hazudni, de belevágni se kell a másik arcába az őszintét. Elég azt mondani hogy most könnyedebb kapcsit keresek.
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%

Nem nőként, de...


Én azt jelenteném ki, hogy egyáltalán nem szeretnék gyereket. De azt se az első randin, hanem amikor már "esélye van annak, hogy jobban összejövünk" - ha nem tudja azt elfogadni, akkor amúgy is szakítás lett volna a vége. Igaz nálam nem ez az "érdekes" ideológia az ok, hanem ezek:


1.A kisgyerekek számomra idegesítőek a visító hangjuk engem az alien-szerű szörnyek hangjára emlékeztet.


2.Az anyagcseréje. KIZÁRT, hogy én más ember fekáliájával kapcsolatba kerüljek, undorító. Ezért nem lesz kutyám se, én nem szedem fel a szart, de nem is viselem el a kertemben pl.


3.Jó példa hiánya. Engem egy alkoholista zsarnok és a szuicid-depressziós asszony nevelt fel, szóval...


4.Az, hogy nem tudnám elfogadni, ha a gyerek betegen születik, vagy a nagyapjára kezd el hasonlítani. Nem tudnám elviselni, hogy rászabadítottam a világra egy apám 2.0-t, aki ha okosabb lesz, mint nagyapja akkor kifejezetten eredményesen lehet gonosz (apám elég ostoba, szerencsére)


5.Soha nem fogok úgy dolgozni, hogy "hát mert muszáj a gyerek miatt eltűrni minden szart", meg túlórázgatni. Hát anyád. Szintén nem kelnél fel éjjel 10 alkalommal a gyerek miatt, vagy ha mégis, annak gyors kirúgás lenne a vége.

2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

“Érdemes inkább azt hazudni, hogy persze komoly kapcsolatot akarok, aztán halogatni évről évre a házasságot és gyerekvállalást, végül amikor 3-4 év múlva elege lesz a nőnek és lelép, akkor keresni másikat és megint eljátszani ugyanezt? (Rengeteg férfi ismerősöm ezt csinálta)”


Rengeteg sorozatgyilkos meg drogkereskedő is van, mégsem kéne követni a példájukat. Vagy te lelkiismeretfurdalás nélkül tudnád valaki idejét rabolni és hazudni neki?

Amúgy nem akkor vagy a legkelendőbb, csak ha sok pénzed van. És akkor vállalsz gyereket, amikor akarsz, én nő vagyok és 28 előtt biztos nem lesz. Ugyanis én is ki akarom élvezni a legszebb éveimet :D

2019. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

"Rengeteg férfi ismerősöm ezt csinálta)"


Vagy ezt mondták neked.

2019. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Csak azt nem tudom, hogy ezek a negyvenes pasik kikkel akarnak családot, mert a fiatal lányok nem nagypapa korú apukát akarnak a gyereknek, a hozzájuk illő korosztály meg már annyira nem akar szülni.
2019. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

"Ma már szinte mindenki tudja, h"



Lophaszt!

Max. ha gazdagok, akkor a goldiigerek körében.

2019. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

#7


Végtelen + 1 manapság az apakomplexusos lányok száma, az ilyenek lazán bevállalják, még maguktól is, mivel ezek általában istenítik a 20 évvel idősebb férjüket.


Persze ez nekem "DAFAKK", de így van.

2019. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Csak azt nem tudom, hogy ezek a negyvenes pasik kikkel akarnak családot, mert a fiatal lányok nem nagypapa korú apukát akarnak a gyereknek"

Azt ne hidd. Ha a nőkre rátör a "gyereket akarok" érzés, mert a barátnőjének a babája annyira cuki, akkor bizony 45 éves férfi is simán jó lesz neki. Mert hát egzisztencia is kell a babavállaláshoz. A legtöbb 30 éves férfinak meg nincs egzisztenciája Magyarországon, sőt több mint a felük még mamahoteles is (KSH), így maradnak a 40 fölöttiek. És rengeteg ilyen család van, hogy a férfi az a 40-es éveit tapossa és családeltartó, a nő meg fiatal anyuka 25-30 évesen otthon van 1-2 gyerekkel.

2019. aug. 23. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!