Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi a véleményetek egy olyan nőről aki csinos, jól néz ki de semmilyen programot nem akar, szeret otthon ülni és abszolút nem akarja, hogy bármilyen pénzt is költsön a férfi rá, így emiatt sem akar programokat, tehát végülis nagyon spórolós?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy unalmas lehet vele együtt lenni.
2019. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ingyenes programok is. Mi a véleményed egy jó kis szabadtéri koncertről, biciklitúráról, sima túráról, akármi?
2019. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Szeretek itthon lenni én is, viszont a második rész, az kiakasztana.

Spórolás és nem költünk semmire, az két külön dolog.

Attól hogy szeretek itthon lenni, még szeretek túrázni, horgászni és egy kapcsolatban azért alkalmanként meghitt helyen 1-1 vacsi, virág, mozi, séta, különben mint két idegen élnénk együtt??

2019. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Mièrt èlsz, hanem gyűjtesz èlmènyeket? Gyerekednek mit fog mesèlni, hogy mit csináltatok előtte, mielőtt megszületett?

Nagyon sivár èlmènyek nèlkül az èlet.

2019. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Örülnék neki.
2019. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keress egy nagypapat. Ha találsz. Az enyém 10x aktívabb nálad.
2019. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
álomnő
2019. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ferfiban is van ilyen,borzasztó!
2019. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ellennék vele, mert én sem vagyok kimozdulós :D. Persze azért költök magamra, ha valamit szeretnék.
2019. aug. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mikeXxX ***** válasza:

Ki szerint csinos és néz ki jól ha otthon ül mindig ? Tehát akkor rossz férfi vagyok a szemében mert virágot viszek neki vagy elviszem egy moziba vagy étterembe .

Van amikor én is szeretek otthon lenni mert nem akarok embereket látni sem de van amikor meg semmi pénzért nem lennék otthon ezért nem köszi nem kéne ilyen nő és én sem neki ! 40f

2019. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!