Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek elkeseredni. Hogy találjak párt?

Figyelt kérdés

Igazából pár éve nincs komoly párkapcsolatom, csak ilyen alkalmi dolgok voltak. Jó lenne már egy társ. A múltkor még masszázslánynál is voltam, hogy legalább csökkentsem a szexuális vágyat, de még azután is bűntudatom volt, hogy valakit "megvettem" egy órára.

30 éves vagyok, régen tök jól ment a csajozás, most meg - bár öreges hangzik - de mintha már nem lehetne találni normális lányt. Nem akarok általánosítani, biztosan van.

De az utóbbi időszakban akárkire ráírtam, két értelmes szót nem tudott mondani, átvertek, húzták az agyam, vagy csak simán nem akart semmit.

Néha jártam szórakozóhelyre, de ott sem lett semmi.

Elvesztettem önmagam, az emberek változtak, vagy mi történt?



2019. aug. 23. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szórakozóhelyet nem is ajánlok, mert ott 99% nem rendes, komoly kapcsolatot fogsz lelni.

A baj az, hogy a normális lányok már huszonéves korukban elkelnek, akik pedig maradnak, nem véletlenül vannak egyedül...

2019. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 30 vagyok és lassan 2 éve hogy nem volt nő az életemben. Neten nem adok lehetőséget az ismerkedésre, rábízom magam a véletlenre, hátha. :)

Nem szabad görcsölni ezen, mindennek eljön a maga ideje!

2019. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy elviselhetetlen a személyiséged, vagy buta vagy, mint a föld. Azt a mazzsázslányt meg nyugodtan hívd csak prostituáltnak.
2019. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából egyiknek sem titulálom magam, és mások sem.

Aktus nem volt..:)

2019. aug. 23. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondod...attól még nem kell szépíteni.
2019. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Jobban jársz a fizetős szolgáltatókkal, csak legyen aktus is. :)
2019. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Csórókkal nem állnak szóba a nők, ennyi van emögött.
2019. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el,hogy ennyire megváltozott a világ.
2019. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30 évesen sorra kúrtam a gimi összes évfolyamát meg volt pár huszas-harmincas csajom is akikhez bármikor mehettem. És a barátnőjelöltek is sorban álltak. Nem vagy te egy kicsit lúzer?!
2019. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi állapotodban sehogy. A nők a magabiztos férfiakhoz vonzódnak, nem azokhoz, akik meg vannak keseredve.


Tedd magad rendbe fejbe, ha nem egyesül nem megy szakember segítségével, és utána csajozz.

2019. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!