Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, magam sem hittem, hogy ezt a kérdést valaha ki fogom ide írni, de most már szeretném a segítségeteket kérni.

Párkapcsolatot szeretnék, de nem tudom, hogyan. Egy kedves, aranyos, megértő és rendes lányt keresek, akivel el tudom képzelni a további életem. Akivel lehet viccelődni, komolyan beszélni, romantikázni, ilyesmi.

Ami a gond az az, hogy nem tudom, hol keressem ezt a lányt. Én nem járok a mai szórakozóhelyekre, mert ami ott történik, az számomra nem szórakozás, és nem is azok a lányok járnak oda, akiket én keresek. Munka, egyetem után általában hazamegyek és nem is megyek már aznap sehová. Nincs is kivel. Vidéken pedig nem ismerek sok helyet, ahova elmehetnék egyedül, hátha szerencsém lesz alapon.

Úgy érzem, hogy azok a szelíd, aranyos lányok, akiket én keresek, ugyanúgy otthon ülnek, könyvmolyszerű személyiséggel rendelkeznek, mint én. Így elég nehéz megtalálni őket.

Társkereső oldalak ki vanak zárva, ott általában csak szex vagy elkeseredettség miatt vannak az emberek.

Utcán pedig nem szólíthatok le minden lányt. A munkahelyem nem az én korosztályom. Az egyetemen informatikai szak miatt pedig kevés a lány.

Van esetleg valami tanácsotok? Akár abban, mit tehetnék, vagy abban, mit csinálok én rosszul?


Segítségeteket nagyon szépen köszönöm!


F/23



2019. aug. 14. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátaid? Egyetemen, munkahelyen miért nem ismerkedsz?

Tinder?

2019. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig hobbin keresztül ismerkedtem. Ha neked ilyen nincs, akkor mégis mivel fogod megnyerni a lányt? Mi lesz a közös téma?
2019. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár igazi barátom van csak messze szétszórva az országban.

Mint írtam is, munkahelyem az idősebb korosztály, nem hozzám való lányok vannak ott, egyetemen pedig egyáltalán nincsenek szinte lányok. Kevesen is vagyunk.

Tinderen még addig sem jutottam el soha, hogy írhassak valakinek. Nem volt matchem senkivel. Talán rosszak a képeim, vagy ronda vagyok. Bár én nem gondolom magam csúnyának, csak átlagosnak. Visszajelzéseket meg kaptam már, hogy a kinézetemmel nincs gond.

2019. aug. 14. 12:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Hobbim a számítógépes játékok, de valljuk be számítógépen nem lehet párt keresni.

Meg a zene. Gitározok, az meg inkább akkor jó, mikor már ismered a lányt.

2019. aug. 14. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz?
2019. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk nem érdekelnek?
2019. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, fiúk nem érdekelnek. x"D Informatikára járok.
2019. aug. 14. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Így kb annyi esélyed van párt keresni mint nekem 0 kb, ne haragudj!
2019. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!