Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik, hogy a bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik, hogy a bulizós élet segít párt találni?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésre írtam válaszként, de úgy gondoltam külön kérdést is megér a téma. Miért hiszik, hogy a buliról bulira járás az segít bármiben?

A bulitól miért izgalmas az élet? Én szoktam bulizni, de mit ad ez hozzá az "izgalomhoz"? Nem lesz tőle jobb témád, mert nyilván a csajnak nem az "izgalmas sztorikat" fogod mesélni, hogy "há' egyszer Pista haverom tarkónhányt" , "de ez semmi, Sanyi meg részegen magára borította a bográcsot". "Diszkóban ment a tiesto és ittunk" Értitek, milyen "élményt" tud a bulizás hozzád tenni? Kb. semmit, beszédtémához nem segít, ismerkedésben, mint helyszín talán, de arra sem a legjobb.



2019. aug. 18. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"nyilván a csajnak nem az "izgalmas sztorikat" fogod mesélni, hogy "há' egyszer Pista haverom tarkónhányt""

XDXD

De, ezt mesélik!!:))

2019. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A csorda szellem és a közösségi élmény miatt is járnak bulikba. :) Jómagam leginkább a régebbi elektronikus zenék miatt járok, "classic" bulikba. :)
2019. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem soha sem segített. Na jó egyszer, 10 év alatt összejött egy tartósabb kapcsolat (3 év), de azon kívül még csak nem is smároltam más csajjal soha, nyilván ebből fakadóan más szexuális dolog sem volt...

Szóval teljesen mindegy, hogy eljársz bulizni vagy sem, attól még nem leszel jobb csajozógép, vagy népszerűbb...

2019. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!