Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak véleményét szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményét szeretném elsősorban,30 és 40 év között. Adott egy nő akibe beleszeretnétek, aztán egy párt alkotnátok majd feleségül kérnétek, de ő nemet mondana. Azt mondaná hogy soha nem szeretne férjhez menni. Hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Megértenétek, vagy elhagynátok?
2019. aug. 24. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nő vagyok, de kérdés, hogy mióta vagytok együtt, és beszéltetek e korábban az elképzelésetekről ezzel kapcsolatban? Ha igen, és tudtad, hogy nem akar férjhez meni, akkor megérteném.
2019. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Meg nem akar szülni, meg szeret utazni. persze, vénségére meg tartsa el a most pöttöm kisfiam.


Akkor minek neki párkapcsolat. Ha nincs célja (család, gyerek), az sem több szórakozásnál.


Lehet lepontozni, én az ilyet (igen, nem őt) úgy hagynám ott, mint a sicc.


F, 39, családapa

2019. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Szeretőnek még jó lenne.
2019. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyerek tervben van! Csak a házasságról van szó!
2019. aug. 24. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát, akivel gyereket tervez az ember, tudja, hogy hogy áll a házassághoz... Vagy rosszul gondolom?
2019. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van egy ilyen barátnőm. Már van egy gyerekük. A párja vett gyűrűt, romantikus vacsi, virág, megkérte a kezét. A lány kiröhögte, majd elmagyarázta neki, hogy ő nem viccelt, amikor azt mondta, hogy nem akar férjhez menni. Szereti, vele akar élni, imádja, hogy jó "férj" és jó apa, de házasodni azt nagyon nem akar. Nem is fog akarni később sem, úgyhogy a pasi kímélje meg magát az ehhez hasonló szituációktól. A pasi persze először meg volt sértődve, de kiengesztelődött és azóta is boldogan élnek.
2019. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Elfogadnám. Mindennek megvan az oka , biztosan ennek a döntésnek is.

Amúgysem egy darab papírfecnitől lesz jobb két ember kapcsolata.

2019. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Furcsálnám, de ha ezen kívül nincs semmi és amint mondtad a család be van tervezve, engem nem zavarna. De ha már ott tartunk, hogy családtervezünk, annyit már csak tudok rólad, hogy soha az életbe senkihez nem mennél férjhez, így ott kezdődik, hogy meg se kértelek volna.

33/f

2019. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket szeretne, meg komolyan együtt élni, akkor nem zavarna. Mondjuk amikor már gyerekről, meg együttélésről van szó, akkor már szóba kellett volna kerülni a házasság témának és tudnám, hogy nem akarja, szóval meg sem kérném a kezét.
2019. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

És mi baja lesz a nőnek, ha férjhez megy?

Összeomlanak a feminista ideológiái?

Egy papír az egész, ha a férfi ettől lenne boldog, miért ellenkezik?

Felejtős, játssza másnak a pcsakirálynőt.

2019. aug. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!