Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az átlagos/szép külső jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az átlagos/szép külső jön be elsősorban, és mégsem találok párt? 25/N

Figyelt kérdés

Elsősorban a ducibb, macisabb férfiak jönnek be, olyan kevés ilyet találok... :( Jó, tudom, menjek mekibe és hasonló közhelyek... :)


A másik, de legnagyobb bajom, hogy vannak olyan irreális elvárásaim, mint például lehessen vele nagyon sok dologról beszélgetni, kimozdulni, tényleg jó legyen vele lenni és ne az legyen hogy pl. egész nap kockul... Egyszerűen egy intelligens társat szeretnék, de aki meg meg is tetszik az már foglalt...


2015. febr. 5. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapod az üzeneteket! Mi a kérdés?
2015. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát én megfelelnék a kritériumoknak elméletileg.

Amúgy én is így vagyok a nőkkel. A legtöbb már foglalt, a többi meg elérhetetlen vágyálmokat kerget vagy naaagyon nagy ribi.

2015. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt keresek :D
2015. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én magamat helyes, érdekes lánynak tartom, mindenhez hozzá tudok szólni és érdekel egy csomó dolog. Sajnos viszont általában azok találnak, meg, akik ágyba akarnak csak vinni, de azt sem túl intelligens módon. :D
2015. febr. 5. 16:20
 5/18 anonim ***** válasza:
hát alakra amit leírsz ilyen vagyok. Munkám a számítógéphez köt, ezért "kockulok" egész nap. Szeretem a természetet, imádok horgászni, ha van kedved dumálhatunk :D
2015. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Óh, igen, kocka! Ha az nem megy el ilyen extrém antiszoc irányba, még pozitívum is számomra, nekem is nagyon központi dolog a technika. :)
2015. febr. 5. 16:24
 7/18 A kérdező kommentje:

Ideálom tökéletes megtestesítője amúgy, csak szemléltetésképp: https://www.youtube.com/watch?v=WOlQUzUpsMM


Így. Ahogy. Van. :D

2015. febr. 5. 16:27
 8/18 anonim ***** válasza:
hát, ennél a srácnál azért jobban nézek ki, ha érdekellek, írj :))
2015. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne csak ne lennék 9 évvel fiatalabb:(
2015. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!