Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság elsősorban azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elsősorban azért akarunk párt, hogy nekünk jó legyen (jó pasi vagy jó szex vagy sok pénz stb stb) vagy azért mert adni akarunk valakinek szeretetet önzetlenül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél változó. 4 hónap kihagyás után leginkább azért akartam, mert már nagyon szerettem volna valakihez közel kerülni, ölelni, csak úgy ráosztani a szeretetem. Nagyon boldog vagyok, hogy olyat találtam, aki ezt viszonozza, természetesnek veszi.
2013. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Változó.

- Valaki nem akar komoly kapcsolatot, az saját vágyait akarja kielégíteni

- Valaki komoly kapcsolatot akar. Az akarjon adni is, ne csak kapni!

2013. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sose akartam úgy általánosságban párt. Ha én akartam, akkor magát egy személyt akartam, és azért, mert szerettem, adni akartam neki és kapni tőle.
2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretném megtudni, hogy milyen valakit szeretni (és milyen, mikor viszontszeretnek). Lehet, hogy önzőség. (F)
2013. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem önző szeretet vágyni, hogy azt megkapd valakitől. Hiszen minden ember önző, ez tény!!! De ha valakivel komoly kapcsolatot akarunk, adnunk is kell, ha meg akarjuk tartani!
2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van,akinél az a fontos,van akinél nem.

Nekem például egyik sem,mert nem akarok kapcsolatot.

2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem azért akarunk szeretet adni, mert az jó érzés nekünk?

akkor ez nem önzőség?

2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
komolyan létezik olyan ember aki nem azért keres kapcsolatot , hogy jó legyen neki?
2013. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Önzetlenül persze :)) a nap vicce. Ha létezne önzetlenség, akkor a többnyire hátrányos tulajdonságokkal rendelkező eygedek, akik igazán a nők egyetlen elvárását, igényét sem képesek kielégíteni, azok is kapnának jó szexet. De ez szinte kizárt. LEgalábbis az itteni beszámolók alapján.

Nincs önzetlen párkapcsolat.

Csak akkor hajlandó az ellenkező nemű egyed akár szóba is állni veled, ha valamilyen igényét kielégíted.

Minimum pszichésen tökéletes vagy, akkor már egy szórakoztató barátnak elmész.

HA külsőre is tetszel neki, akkor a nemi vágyait is kiszolgálod.

Ha egzisztenciaálisan, pénzügyileg is tetszel neki, akkor hosszútávra is akarni fog veled biztosan tervezni.

Ha egyikben sem vagy jó, akkor rád se fog szarni, annyira közöny leszel számára, mert nem fűz hozzád semmi érdeke.

Az egész szerelem, rózsaszín köd egy üzlet, ahol érték- ellenérték találkozik. Persze az más kérdés, hogy kinek mekkora az igényszintje

Megesik, hogy egy alacsony igényű jön össze egy állati csúcsigényűvel, de akkor is az elvárásának megfelel, különben nincs miről beszélni.

Szerelem semmivel nem különb, mint más érdekviszony szerintem /prosti/

Tök mindegy hogy pénz alapú vagy nem, ugynaolyan önző az is. Ajándék szex nincs!

Vagy fizetsz, vagy kö keményen teljesítessz, megdolgozol a kegyeiért. Döntsd el ,hogy neked melyik tetszik jobban.

2013. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akartam part, csak fix szexet akartam egy szamomra nagyon vonzo ferfival (nem valtogatni), na meg egy trofeat - pedig en vagyok a no. Sokat dolgoztam akkoriban, szoval ugy voltam vele egy kapcsolatot az en napi 2 ora szabadidommel nem lehetne fenntartani...


Mar tobb mint 1 eve egyutt.

Es azert akarok vele lenni, mert jo vele az agyban, aztan ahogy megismertem, mint ember beleszerettem. Vele volt az elso orgazmusom, most meg mar lassan tobbszor elvezek el mint o.

Na meg imadom a mosolyat, azt, amikor boldognak latom. Szeretem, ahogy szereti ahogy simogatom. Es en is szeretek hozzabujni, olyan mintha nem is egy masik ember mellett lennek, hanem mintha a masik felemmel lennek...

2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!