Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mennyire kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire kiábrándító, ha valakinek nincs komolyabb célja az életben?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, azóta már vagy 5 randin túl vagyunk. Beszélgetés során nincs kínos csönd, jó humora van, stb. Van bőven jó tulajdonsága. Azonban ami a továbbtanulást illeti, nincs előtte semmi konkrét jövőkép, csak az, hogy egyetemre nem akar menni, inkább a sporttal akar tovább foglalkozni (bár nem válogatott vagy ilyesmi). Én már lassan végzek egyetemen, hónapok kérdése és dolgozni fogok. Ő most fog érettségizni. Örülnék, ha lenne valami kilátása, vagy egyáltalán törekvése, mégis merre tovább, mert ez így engem is elbizonytalanít. Fontos lenne, hogy majd ő is meg tudjon állni a saját lábán és legyen benne annyi önállóság, hogy ne kelljen eltartani. Ezt még így nyíltan nem mertem neki megfogalmazni. Ti rendelkeztek hasonló tapasztalattal? Mit tennétek a helyben?

2019. aug. 24. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Ne már! Érettségi előtt áll. Nem mindenki van tisztába azzal ennyi idősen, hogy mivel szeretne foglalkozni. Én ennyi idősen egyetemre készültem, mert volt bombabiztos tervem a jövőre nézve, aztán egy évig dolgoztam a szakmámban és azóta teljesen mással foglalkozom. 39 évesen még mindig nem tudom, hogy "mi leszek, ha nagy leszek". Dolgozom, szeretem a munkámat, de ha jön egy más lehetőség, ki fogom használni.

A barátnőd is majd elkezd dolgozni. Talán egy pár múlva rájön, hogy mégis tanulna valamit. Ha minden klappol köztetek, motiváld, dicsérd, biztasd, hogy találja meg, hogy mi érdekli.

2019. aug. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Most fog érettségizni?

Nekem az ő korában fogalmam sem volt, mit akarok csinálni, meg most 6 évvel később sincs sziklaszilárd elképzelésem róla, viszont legalább a területet megtaláltam amit imádok, aztán a többi majd kialakul.

Hagyd szerencsétlent, hogy kitalálja, mit szeretne, még csak 17-18 éves....

2019. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy most érettségiző lánytól mégis mit vársz? Ha célokat akarsz, akkor keresgélj a saját korosztályodban.
2019. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

"Fontos lenne, hogy majd ő is meg tudjon állni a saját lábán és legyen benne annyi önállóság, hogy ne kelljen eltartani."


Azigen. Azt tudod, hogy az egyetem 5 év még?

2019. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy neked kell eltartani? Ez az egyik. A másik, hogy gondolom, az se tetszene, ha keveset keresne. Én itt is írtam meg férfinak privátban, hogy keveset keresek, aztán azóta se hallottam felőle, de társkeresőn ugyanez. :D De az se tetszene, ha annyit keresne vagy többet, mint te, de nem te osztanád az észt. Olyat meg nehezen fogsz találni te is meg a többi pasas is, hogy jól keres, nagy karrierje van, közben meg a bólogató pincsikutya.
2019. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!