Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak tényleg kiábrándit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg kiábránditó ha a nekik udvaroló férfi nagyon szeretne velük össze jönni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Ha nem idegesítően nyomulva adja ezt tudtomra, akkor egyáltalán nem kiábrándító.
2019. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert azt hiszik, hogy kétségbe esett vagy. :p Ha azt kérdezted volna, hogy nagyon szeretnél már barátnőt, akkor visszakérdezték volna már, hogy minek az neked, a válaszod rá pedig elmagyarázták volna, hogy kétségbeesett vagy.

Nagyon ne nyomuld túl.

32/f

2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva is igaz. Senki nem szereti a nyomulós, kétségbeesett embereket.
2019. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kifejezetten "elvárom", mert addig nem érzem komolynak a férfit.
2019. máj. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Egyértelműen kiábrándító nekik. Viszont erre igen későn lehet ráeszmélni, konkrétan akkor, amikor körvonalazódik, hogy a nő nem pont ugyanazt érzi a férfi irányába, mint amit a férfi a nő felé. Eléggé pofára esésként tud hatni a tálalás, amikor letisztul, hogy nem kölcsönös. Lényegében egyszerre érzi magát az ember csalódottnak és becsapottnak.

Ne éld bele magad soha semmibe és soha ne gondolj túl semmit a nőkkel kapcsolatban és legfőképpen csak annyit adj bele, amennyit a másik is. Ne többet.

2019. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az kiábrándító, ha nem képes magát visszafogni és a szavaival és a tetteivel is azt kommunikálja már az első randi 10. percén, hogy legszívesebben ott helyben megdugna. Nem az a gond, ha ezt érzi, mert simán lehet, hogy én is, de azért egy kicsit jobban meg szeretnék ismerni valakit, mielőtt erre a szintre lépünk. Az a gond, ha mondjuk még alig ismerjük egymást, de ő már fogdosná a combom, derekam, fenekem és szexuális utalásokat tesz, amire én egyértelműen közlöm, hogy szerintem MÉG nem tartunk itt és megkérem, hogy kicsit fogja vissza magát (szóval nem elutasítom, csak simán még korainak tartom a dolgot), ő pedig csak simán elengedi a kérésem a füle mellett gondolván, hogy "csak kéretem magam" vagy "nem adom magam könnyen" és folytatja a fogdosást. Na ez kiábrándító.
2019. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!