Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy makulátlan adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy makulátlan adonisz lennék, akkor szinte bármelyik nőt megkaphatnám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok, hogy vajon ez igaz lehet. Tényleg olyan sok nőt "levarrnak" ezek a top csávók...?
2019. aug. 25. 00:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ez bizony így van.
2019. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Erre vered?
2019. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell makulátlanak lenned, elég ha nagyon jól nézel ki, ugyanis a nagyon jó külső mindent felülír a nőknél.


2# nem verik át őket, pontosan tudják, hogy esélyük sincs a dugáson kívül, mégis lefekszenek velük, mivel a punci felülbírálja a józan észt.

2019. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ugyanis pontosan azért soha nem leszel Adonisz sem, amiért nőt se kapsz. Nekem elég jó testem volt (ki voltam gyúrva, vastagabb kar, Hencidától-Boncidáig érő váll, kockás as), mégis sokkal kevesebb puncit láttam, mint mostanában


F

2019. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a "szinte bármelyik nőt" eléggé önbecsapás szagú kifejezés.
2019. aug. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

Lényegében igen, de még makulátlannak sem kell lenned, hanem egy kicsit rosszfiúsnak.


#6: Miért lenne becsapás? Ha tetszik, ha nem, a nők ízlése egyhangúbb, mint a férfiaké. Mindet nem, de egy nagyon jó pasi majdnem minden nőt megkaphat. A tesóm ilyen kategória volt és simán vitte a nőket, amikor akarta. Házasokat, kapcsolatban lévőket is. "Én nem olyan lány vagyok" szintű erős, független nőket is. Sőt, néhány nő fizetett is neki vagy ajándékokat vett.

Értem én, hogy a női egó egy részét ez sérti, de miért nem lehet néha ezen túllépni és körbenézni a való életben?

2019. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, fogadunk, tudok olyan nőt, aki a tesódat elhajtaná a francba.

Hasonló figura vagyok én is, de az adott hölgyeménynek fontosabb, hogy vadiúj Skoda terepjáróban púposkodjon a nyomi férje által, mint bármilyen jobban kinéző figura legyen kiikszelve.

Aztán lehet, két menstruáció között épp úgy van nedvesedve, csak akkor pont nem vagyunk ott, hanem csak a 40 kilós férje.

2019. aug. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Háát, talán én vagyok furcsán "összerakva", de nekem pont nem a makulátlan Adonisz külsejű fazonok szokták felkelteni az érdeklődésemet.
2019. aug. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha áramszedőd lenne, akkor meg trolibusz lennél
2019. aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Minden nő nevében nem nyilatkozhatok, de volt makulátlan Adonisz, akivel ismerkedtünk, nyilván nagyon tetszett, de idegesítő volt, meg unalmas, úgyhogy nem lett belőle kapcsolat. Csak pár randi volt, nem ájultam a karjába, pedig tényleg nagyon jól nézett ki.

A férjem pedig egy kopaszodó, kicsit pocakos férfi, de már az első randin tudtam, hogy vele akarok élni.

Egy unalmas Adonisz még egy kalandra sem kellene.

2019. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!