Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy elvált nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy elvált nő, hogy intelligens férfit találjon, nem kell hogy adonisz legyen, csak értelmes. Miért ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz intelligencia alatt. Én inkább azt látom túl sok az okoskodó. Mi az ami zavar például?
2018. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés, hogy az elvált nő:

- miért vált el?

- hol keres most?

- milyen típusú férfiakkal találkozik?

- mit ért "intelligens" alatt?

2018. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kitartóan kell keresni, mást nem nagyon tehetsz.

Mennyit utasítottál el? Kifejthetnéd, hogy az eddigieket miért nem találtad értelmesnek.

2018. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
hát, megszólítva érzem magam. röviden azért mert húzzál sorszámot. ha értelmesebb jobb pasi vagy, kismillió elvált nő közül válogathatsz. és nyilván ezzel tisztában vagy, tehát egyikkel se akarsz hosszú távon lehorgonyozni csak párszor megizélni, aztán jön az inger hogy ki kell próbálni más elvált nőciket is. ezért ilyen nehéz nektek. ideig óráig együtt tudtok lenni egy ilyen pasival, de mivel egy ilyen pasi sok közül választhat, nem tudjátok megtartani. a hiba nem bennetek van.
2018. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem talált már elsőre is ilyet?

Az a baj, hogy sok nő a "találás" alatt igazából azt érti, hogy őt találja meg az illető.

2018. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a válásom után 3 hónappal ismertem meg a férjemet, közös ismerősök révén. Nagyon jókat tudtunk beszélgetni, de én akkor még nem álltam készen egy új kapcsolatra. Továbbra is találkozgattunk, és pár hónappal később összejöttünk. Már 8 éve vagyunk együtt. Igaz ő is elvált, de nem hiszem, hogy valaki ettől rosszabb ember lenne.
2018. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rendezvényeken, kirándulásokon, sporttevékenységgel, tanfolyamokon lehet ismerkedni. Mennyi idős az érintett?
2018. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
34.
2018. júl. 10. 23:33
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
4-es, a kérdező intelligens férfiakra gondolt, nem olyanokra, mint te.
2018. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Váljon ő is intelligens emberré. :D
2018. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!