Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, szeretnék már lassan családot. Megtetszett egy srác, ismerkedtünk, találkoztunk komoly kapcsolat reményében...és valami eszméletlen jól csókol! Viszont folyton eltűnt, nem keresett néha napokig, és mikor megemlítettem, hogy ez zavar, zokon vette. Végül megállapodtunk, hogy max. barátok maradunk...de nem tudom kiverni a fejemből a csókját, és hogy vajon milyen lehet vele a szex? Tudom, hogy ez a téma őt is nagyon érdekli. Egyszóval egymásra vagyunk kattanva. Mit tegyek? Lefeküdjek vele? Sosem voltam még ilyen helyzetben...és félek, ha több is lenne köztünk, beleszeretnék, aztán szenvednék...

2019. aug. 25. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

31 vagy. El kéne dönteni lassan, hogy család vagy körhinta nem?

33/f

2019. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen úgy írsz, mint egy kamaszlány.

Egymásra vagytok kattanva, de eltűnik napokra, meg legyetek csak barátok...

Egyértelmű, hogy semmi komoly szándéka nincs, valószínű van kapcsolata, de ha ez számodra mindenképpen kihagyhatatlan...?!

2019. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis megteszed. A mi jóváhagyásunk miért szükséges?
2019. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyenkor van az, hogy úgyis lefekszel vele. Aztán sírsz. Ő megmondta, hogy ne várj semmit.
2019. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi igazán akar, nem tűnik el napokra és nem adja fel ilyen gyorsan. Vond le a következtetést.
2019. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet meg akarja hagyni benned ezt a hitet hogy ö eszmeletlen jo. A szexnel meg kiderülne az ellenkezöje.
2019. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele. Ő nem akar tőled semmit, szerintem még szexet se, mert akkor keresne. 30/F
2019. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj istenem! Van egy barátnőm, kb. ugyanez! Majd meghal azért, hogy végre családja legyen, DE mégis belebonyolódott egy olyan "kapcsolatba" ahol már az elején elég egyértelmű jelei voltak a srác részéről, hogy csak szívatja! Amikor már a srác kerek perec kimondta, hogy ebből semmi nem lesz, a barátnőm még akkor is mászott utána. Hiába mondogattam neki, hogy küldje el a f4szba, nem hallgatott rám! Most meg nekem húzza a száját, hát legszívesebben felpofoznám! Ezek után egyáltalán nem tudom sajnálni! :S
2019. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
31eves vagy. Ne rabold a sajat idod ha csaladot szeretnel.
2019. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdekli a téma, hiszen ingyen p.nához jut pár éjszakára, vagy talán pár évre, ameddig meg nem találja a hozzá illő lányt. Aminek semmi akadálya, hiszen csak "barátok" lesztek, nem megcsalás, ha keresi az igazit melletted. Te meg majd sírhatsz az esküvői vagy babás fotóit nézegetve, meg szidhatod magad, hogy milyen sok időt kivágtál az ablakon egy megalázó szeretői státuszban.
2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!