Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy netes "szerelmem", már egy éve. Még sosem találkoztam vele élőben. Sokat fenyegetőzött már, hogy öngyilkos lesz, pedig esze ágában sincs (ennyire már jól ismerem). Neten keresztül nagyon bejön nekem, meg sokat törődik velem. Nem hanyagol. Sőt, néha már túlzásokba is esik, mert ha 1 percet kések a válasz írással, mindig ideges lesz és azzal vádol, hogy megcsalom.

A napokban arról volt szó, hogy randizni akar velem. Eljön, de csak egy feltétellel, ha lefekszem vele. Ezt is elég nyersen írta le. Most aztán választás elé kerültem. Ha találkozni akarok vele, akkor le kell feküdjek vele, de ha nem akarok lefeküdni vele, akkor meg nem akar látni.

Tényleg tetszik és nagyon fontos nekem, de én nem akarok lefeküdni vele. Egyszer igen, mikor eljön a pillanat, de így muszájból nem. Ráadásul első talin. Kizárt.

Mit kellene válaszolnom neki?


2019. márc. 26. 20:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ez kamu. Én a közelembe nem engedném, ne haragudj, ez egy pszichopata, de veled sincs minden rendben, ha neked ez bejön.
2019. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen elmebetegekkel eleve nem is foglalkoznék...
2019. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, legyszives mindenkepp feküdj le egy nyilvanvaloan kozveszelyes szociopataval...
2019. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne. De en sokadik randin se adnek eselyt ilyennek, aku ennyire nem vesz szamba
2019. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Én egy csendes lány vagyok, nehezen ismerkedem.

Neten talált rám, aztán már első beszélgetésnél elég szimpatikusnak tűnt. Csak annyi a baj vele, hogy mikor valami nem sikerül neki otthon, akkor öngyilkossággal fenyegetőzik, meg olyan verseket küld, aztán órákig tart míg lebeszélem róla. Bár már rájöttem idővel, hogy csak azért csinálja mindezt, mert élvezi, hogy van egy hülye, aki ezt megteszi, hogy könyörög neki.

2019. márc. 26. 20:49
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Te is megéred a pénzed....de ne feküdj le vele,csak azért mert ezzel zsarol.
2019. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Na meg a folyamatos féltékenysége. Mikor elmentem mamámhoz, állandóan csörgött a telefonom, több sms-t is kaptam, hogy miért nem írok, pasival vagyok? Pedig tudhatná, hogy nem, mert akkor nem neki szentelném minden szabadidőm.
2019. márc. 26. 20:51
 8/39 A kérdező kommentje:
Hallgatok rátok, megmondom neki, hogy ne haragudjon, de azért nem fogok vele lefeküdni, vagyis dugni, ahogy ő írta, csak azért, hogy végre személyesen megismerhessem
2019. márc. 26. 20:53
 9/39 anonim ***** válasza:
94%
Feküdj le vele nyugodtan. Majd este megnézünk a híradóban.
2019. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
BEteg, lelki sérült ember lehet. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2019. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!