Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb korombeli nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb korombeli nő nem társat keres, csak eltartót, miért?

Figyelt kérdés

Egy jóképű udvari bolondot, egy Paprika Jancsit a aki körbeugrálja, körbe rajongja, elszórakoztatja, külföldi nyaralásokra viszi, meg 100% leköti a figyelmét és lefekszik vele mikor ezt igényli.

Az ilyen nő keressen inkább magának egy ebet vagy egy macskát és hagyjon békén.



2019. aug. 25. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Megesik az ilyen manapság.. de néha "" ti " férfiak sem vagytok különbek szerintem én ígx látom
2019. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen mentalitásúnak semmi keresnivalója a férfiak közelében.
2019. aug. 25. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A Nagy fenét nincs keresnivaló!

Itt min rugózik a férfi nem álló nap?

Mennyi a !fenntartási költsége! egy barátnőnek? Milyen fizetés kell hozzá? Milyen autó? Hány milliós lakás?

Nektek csak ezek a magas fenntartású, ámde mutatós gold digger ribik kellenének, senki más. Persze, szomszéd lány: gond digger külső, edző, fodrász, kozmetikus, plasztika nélkül, ingyen, és egy üdítőt ne várjon el első randin, de azért hazafelé leszophatna.


Erre van kereslet. Ennyike. Mindenkinek olyan jut, amilyet venni tud. Ti tettétek termékké a nőt és áruvá a szexet.

2019. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem. A fő kérdésben utalsz rá, hogy pénzkeresnivalójuk van.

33/f

2019. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek az előző kommentelővel.. egy kutyák vagytok ti is egyes nőkhöz képest
2019. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Keressen férfit akit el lehet bolondítani, csak engem hagyjanak békén az ilyenek.
2019. aug. 25. 20:35
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt melyik incelforumon olvastad, Paprika Jancsi? :D
2019. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki
2019. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Aki qv4n4k áll,azt megb45524k-tartja a mondás a nőkről.férfira ugyanez igaz,ne áll paprikajancsinak,és nem fognak úgy bánni veled.
2019. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam hogy ha 1 férfi nem akar nőt akkor a nők általában 1 próbálkozás után lekopnak róla.


Ez a beszélgetés konkrétan megtörtént velem.


Nő:Szia tercel van barátnőd ?

Én: Nincs.

Nő: Nem szeretnél 1 barátnőt ?

Én: Nem.

Többször a nő a közelembe se jött. Szal nem értem a problémád.

2019. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!