Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkereső fiatal nők nagy része eltartót keres, nem pedig lelki társat?

Figyelt kérdés

Otthon él a szüleinél és kifejezetten olyan férfit keres akihez oda tud költözni és majd eltartja. A legtöbb még a családjánál él és munkanélküli.


Nincs randizós időszak, nincs ismerkedés, közös kirándulások, moziba, színházba járás.

A legtöbb már az első randin a tárgyra tér.

Pénz/kocsi/lakás, vagy "bocsi, de nem vagy az esetem"


Nem értékeli, hogy megismert egy embert akinek vannak értékei, ha látja, hogy nem tudja kihasználni és nem ő az akit konkrétan keres, akkor kukázza.


Én például most olyan élethelyzetben vagyok, hogy egy hasonló érdeklődésű emberrel sokat el tudnék érni.

Nem jelentene problémát havi 50 ezret elkölteni utazásokra, wellness hétvégékre, stb, de így is tartom, hogy a lány helyett nem fizetném ki ezeket a dolgokat, hanem a saját kis pénzéből ő is dobjon bele és menjünk el együtt, az összeköltözésről pedig maximum 1-2 hónap ismerettség után lehet szó.


2019. márc. 16. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%

Sokan tartós kapcsolatot akarnak. Eltartósat

😂😂

2019. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Én meg egyébként nem vagyok sóher. De egy ismeretlen nőnél, főleg, hogy a nagy része ilyen, nem azzal fogok kezdeni, hogy 10 ezret ráköltök meg még taxival hazaküldöm mint valami kis dámát.


Bármit megteszek egy olyan nőért akit megismertem és szeretek, az életemet is odaadnám érte, de egy ismeretlen akit először látok, maximum egy kávé, vagy üdítő és egy csendes hely.

Jellemző az ilyen lányokra akik (bocs, de nem vagy az esetem) hogy amikor kifizetem az üdítőjét és a kávéját, nem ajánlja fel, hogy kifizeti, tehát szinte természetesnek veszi, hogy fizetem, és nem köszöni meg, hogy kifizettem. Lehet, hogy a következő randinál ha ez lesz, ott elköszönök.

2019. márc. 16. 20:41
 3/30 anonim ***** válasza:
11%

#1. Gyorsabb voltál. :(

32/f

2019. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Mert a férfiak részéről is erre van igény. 35 fölött is huszonéves lányt akarnak maguknak, nem korukbelit, és ezért inkább eltartanak egy 22 évest, minthogy egy 35 évessel összeálljanak.
2019. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

28 vagyok. Mondjuk utolsó, ez jogos. De én még nem vagyok "rászorulva" erre.

Majd egy 5 év után talán ok.

2019. márc. 16. 20:46
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de tök érezni, hogy anyagias vagy. e körül forog az agyad.


amúgy neked miért baj az, hogy ha tisztán megmondja, hogy neki kell, hogy a másik stabil legyen anyagilag, mert ő nem az és kilátástalannak látja a sorsát?

2019. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jelentene problémát havi 50 ezret elkölteni utazásokra, wellness hétvégékre, stb, de így is tartom, hogy a lány helyett nem fizetném ki ezeket a dolgokat, hanem a saját kis pénzéből ő is dobjon bele és menjünk el együtt"


Ez teljesen érthető a részedről, de akkor egyáltalán miért ismerkedsz olyanokkal, akikről azt írod, hogy " legtöbb még a családjánál él és munkanélküli".


Ők ha akarnák, sem tudnának megfelelni a fenti elvárásaidnak.

2019. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert aki valóban alkalmas párkapcsolatra és normális kapcsolatot szeretne az talál is. A söpredék megmarad mert igazából nem kellenek ezek a csajok senkinek. Hasonló hasonlót vonz. Azért hiszed azt, hogy ez gyakori mert egyedül ezeknek a csajoknak van szükségük konkrét társkeresésre. A normális nők megoldják "csendesebben", és nem sokáig vannak egyedül. Ahogy a normális férfiak is viszonylag hamar találnak párt. Akik aktívak az ismerkedési húspiacon azok általában ilyen kis eltartós kapcsolatot kereső kislányok, meg a hozzájuk illő semmirevaló tapló vademberek.
2019. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
#8 és te melyik vagy a kettőből, ha ezt így tudod? :D
2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el nekem, ha a férfiak is megtehetnék, hogy abból éljenek, kuki van a lábuk között, akkor nagy részük szintén megtenné. A nők azért teszik, mert megtehetik. Amíg a férfiak többségének komoly nehézséget okoz nőt találni, aki hajlandó szexelni vele, addig a nők gyakorlatilag bármilyen magas árat kérhetnek a punciért.
2019. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!