Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagon felül szeretnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felül szeretnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, a férfiaknak a tökéletes műnők kellenek, én valami ilyesmi barátnőt szeretnék magam mellé társnak:

[link]


Igen, meztelen, de nem az a lényeg. Tényleg túl nagy igény lenne egy ilyesmi test/arc, ha átlagos srác vagyok? Lényegében valamennyire csinos, kedves arcú és nem elhízott. Tényleg egekben vannak a férfi igények?



2019. aug. 25. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

nem, ez normalis igeny.


rengeteg hasonlo lanyt latok hasonloan atlagosan helyes pasival. mi a kerdes?

2019. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha találsz ilyet, akkor ez egy reális igény.

Ha évek óta nem, akkor önmagadhoz képest túl magasak az igényeid.

Pl. egy átlagos srác talál ilyen barátnőt. De egy 200 kilós, vagy 50 éves, vagy hajléktalan nem fog.

2019. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2: Évek óta nem találok. Jómagam 80 kilós, nem elhízott, heti 3x edző, diplomás, szerintem jófej hapsi vagyok. Ezért fogalmazódott meg bennem, hogy talán lejjebb kell adni az igényeket? Mindenki arról ír itt a gyakorin, hogy "persze mert csak a tökéletes nők után futsz". Nekem a képen lévő lenne egy tökéletes nő.
2019. aug. 25. 21:06
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

Ha ilyet nem találsz, keress kicsit jobbat.

33/f

2019. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

Egyébként jól mondja az előző, vicc, de ha kategóriád alá lősz, nem fogsz kelleni úgy igazán, lehet felette kellene keresgélni. Viszont azt tudd, a mai lányok mércéje ez:

[link]

Szóval ha a felső 3ban vagy, akkor próbáld kicsit feljebb helyezni azt a mércét, ha nem vagy a felső 20%-ban, akkor mind1 mit csinálsz...

32f

2019. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
És mások mit mondanának rólad, milyennek tartanak?
2019. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Arc nagyon sokat számít a lányoknak amúgy.

Egy vékony/enyhén mackós de jóképű srác simán überel egy sportos de előnytelenebb arcút.

Diploma, jó állás nem mérvadó, rengeteg tróger van aki sikeres a nőknél.

2019. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Ne vedd sertésnek, de ez a lány éppen csak eléri az átlagos szintet. Ilyet tényleg nem sikerül találni? Hány éves vagy egyébként?
2019. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Minek teszel fel rólam képet, te aljas szemét!!!!
2019. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus álkérdés, hogy jó színben tüntesd fel a férfiakat. Bort iszik, vizet prédikál.
2019. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!