Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha neten nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha neten nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés

Élőben meg nem vagyok jó, mert eléggé visszahúzódó vagyok, meg nem is járok társaságba. De nagyon szeretnék már barátnőt.

Volt hogy bejöttem élőben lányoknak, de nem vagyok jó az ismerkedésben. Inkább az lenne a jobb ha előbb neten, majd csak ha már valamennyire ismerjük egymást utána találkozunk.

Már nagyon hiányzik egy lány:(


2019. aug. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj virtuálisan. Játszol valamit?
2019. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj társaságba!
2019. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy élőben ismertem meg, de neten kezdtem el beszélgetni velük.


Egyetemi programokat használtam ki erre 🙂

2019. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki talál lehetőséget . Sőt a neten olyan is bejelol akivel az életbe soha nem beszélnél. Pl idősebb szeretot keresők. Ha nem találsz a neten akkor az életben se fogsz. Ott azonnal reagálni kell. Kapcsolni. Nincs idő tökölni .

Vagy penge vagy vagy kuka.

2019. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit, xard le az egészet. :)
2019. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó válasza a jó. Hagyd a fenébe az egészet, feleannyit nem ér, mint amennyit kínlódnod kell vele.
2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!