Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagon felül szeretnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felül szeretnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, a férfiaknak a tökéletes műnők kellenek, én valami ilyesmi barátnőt szeretnék magam mellé társnak:

[link]


Igen, meztelen, de nem az a lényeg. Tényleg túl nagy igény lenne egy ilyesmi test/arc, ha átlagos srác vagyok? Lényegében valamennyire csinos, kedves arcú és nem elhízott. Tényleg egekben vannak a férfi igények?



2019. aug. 25. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%

Ki az az ostoba aki szerint ez egy átlagos nő? Konkrétan ilyen arcú és alkatú diplomás/egyetemista lányokat látok rendszeresen +190 magas, sportos, latinos külsejű, jóképű vállalkozó/menedzser/topmérnök pasikkal. Alkatra kifejezetten vonzó (talán csak a popsija nem annyira sportos, de mell komolyan ott van és az arc is szép).

Kérdezőnek: Baromi fontos a magasság is. 180 alatt halott ember vagy akármennyi pénzed is legyen. Fontos, hogy mit tudsz az ágyban nyújtani (ezt nem részletezem) illetve fontos, hogy presztízsed legyen (munkakör, baráti kör). A diplomád se jelent semmit önmagában. Nem írtad a fizetésedet és a munkakörödet se, ahogy azt se milyen magas vagy, mik a hobbijaid, milyen a baráti társaságod, mennyire vagy vonzó személyiség. Ez mind iszonyatosan fontos.

2019. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlagos külsejű nő, kedves Mr. "180 alatt halott".
2019. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

"persze mert csak a tökéletes nők után futsz". Nekem a képen lévő lenne egy tökéletes nő."


Akkor igaz, hogy a tökéletes után futsz. Mindenki a számára tökéletest keresi, objektív tökéletes nincs.

2019. aug. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

9: Ezen jót nevettem :) Kár, hogy nincsen nevető reakció az oldalon.


És 178 vagyok, na.. az a fránya 2 centi...... Nem hiszem, hogy múlik ezen bármi is. Elmúltam 30 éves egyébként.

2019. aug. 26. 06:43
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne erőltesd, ha eddig nem sikerült megszerezni az átlagos nőt. :)

Illetve ne magyar nőknél próbálkozz, felejtős kategória. :)

2019. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, és szerintem #4-nek igaza van. A képen szereplő nő kis híján az a kategória, mint én, az átlagost max. alulról súrolja. Reális önértékeléssel egy ilyen nő nemhogy szóra, hanem figyelemre sem méltat egy átlagos vagy átlag feletti férfit, mert nem egy ligában játszanak. Persze itt, a gyk-n az a férfiak véleménye, hogy a nők mindig felfelé választanak, és átlagmancikának már simán 10/10-es fickói vannak, de a valóság más.
2019. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

#11 es: "Ki az az ostoba aki szerint ez egy átlagos nő?"

Hát nem tudom mert szerintem ez egy bőven átlagon aluli nő. Attól, hogy az általad felsorolt réteg ilyeneket dug attól nem lesz ez egy jó nő. A korához képest feneke szörnyű, löttyedt, tuti nem tesz magáért semmit, a kezek zsírosak, a haja semmi extra törődést nem sugároz a melle sem tetszik de ez már inkább genetika erről nem tehet. Viszont a többiről igen. Ilyen korban a feneke úgy kellene, hohy feszüljön mint két egymás mellé tett felfujt lufi. Sportolással feszes feneket tudna keríteni és a derék és kar zsírja is lemenne.


"180 cm alatt halott ember vagy bármennyi pénzed legyen"

Ez úgy hülyeség ahogy van. Emberek ti nem jártok utcán? Te még soha a büdös életben nem láttál egy olyan párt sem ahol a pasi alacsonyabb lett volna 180nál? Na ne...

Ismerősi körben van egy rakás 170es sőt tán még azt sem üti meg ( nem mértem le) és komoly, csinos barátnőik, feleségeik vannak. Mi a francról beszélsz? És még "bármennyi" pénzük sincs. Komolyan behalok ezen a gyakorin, itt kik válaszolnak? Holdról jöttél tegnap? Nézz már ki az ablakon bakker.


A kérdezőnek: ha Te ilyen nőt szeretnél és ilyen sincs az baj.. ez nem átlagon felüli kategória.. de egy rakás random csaj az utcán akik láthatóan nem a tükör előtt, szoláriumban, fodrásznál stb. töltik a napjaikat is jobban néz ki ennél. Tudod lehet, hogy mivel nincs senkid ez most megfelelne. De kicsit betelsz vele, elmúlik a punci hiány és tuti a jobb nők után fogsz forogni. Na meg ugye ha összejönnél ilyennel az 10 év múlva hogy fog kinézni szerinted? Még akkor is ő lesz a vágyad? Olyan nőt (és férfit) kell emberek keresni aki odafigyel magára mert az idő múlik, öregszünk és aki ma fiatalságának köszönhetően valahogy kinéz az pár év múlva egy hordó vagy fogatlan vagy bármi lehet. Ha fiatalon, tele energiával nem figyel magára valaki akkor idősebben, megroskadva oda fog?

2019. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem nyitja meg a fényképet.
2019. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Olyan nőt (és férfit) kell emberek keresni aki odafigyel magára mert az idő múlik"


Te most aztán jól feltaláltad a spanyol viaszt! :D

Mintha a kérdezőn múlna, hogy kit választ magának, kinél van esélye és nem azért akarja lejjebb adni az igényeid, mert jobb nőknél esetleg nem üti meg a mércét.

2019. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 es, miért kin múlik kit választ? Nem a kérdezőn? Neked ha van párod kin múlott, hogy ő lett az? Nem te választottad? Úgy adták, hogy "na ez lesz a nőd/pasid"? Én mindig magamnak választottam. Nyilván azokból akiknek kellettem. Akinek nem kellettem abból nem tudtam valsztani ugye, de a többiből igenis volt beleszólásom kivel akarok és kivel nem kezdeni valamit.
2019. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!