Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli lányok ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok ha az utcán ismeretlenül odamenne egy normális srác ismerkedni hogy reagálnátok? 24/F

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon sokan szeretnénk odamenni így de nem akarunk mert a legtöbben belefutottunk abba hogy csúnyán elküldtek.

2019. aug. 25. 21:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nincs mit szégyellnem de én sem szoktam így odamenni bár most ezen gondolkozom ha esetleg egyetemen nem lesz szimpi lány. Ezen meg még fb ráíráson.
2019. aug. 25. 21:04
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Ott feküdtél el, de nagyon csúnyán, hogy azt írtad magadról, hogy normális. (nem szabad)

33/f

2019. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
nem kell félni szerencsére nem az usába lakunk igy hát csak a paprika spray kell félni és nem lőfegyverektől :D
2019. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a lányok is örülnének ennek de ahhoz szoktak hozzá sajnos hogy a beteg perverzek találják így meg őket.
2019. aug. 25. 21:14
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Senkin se látod, hogy szingli. Itt buktad el.
2019. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
68%
paprika sparyos vagyok képzeld már bele a csajnak helyzetébe magad úgy éled az életed hogy mindenki akar tőled valamit sétálsz ,iskolába megy vagy ahová szeretne erre meg jelenik egy "kedves srác" (gyanitom azért magasabb vagy és nehezebb mint csajok akikiket leszólítasz ergo veszélyt jelentesz számára még ha te nem is látod így és közlöd vele és szép dörmögö hangon kedvesen oda köszönsz neki szia egyedül vagy??miért vagy egyedül??? biztos a kedves szó fog az eszébe jutni
2019. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer volt ilyen, mikor szingli voltam, de gyorsan le is ráztam, hogy sietek. Nem ismerkedem utcán, a párkapcsolataim is tartósabb ismeretségből alakultak ki (egyik sem randinak vagy szerelemnek indult és nem is utcán futottunk össze először).
2019. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerkedem utcán, eddig csak fura vagy kicsit sem szimpatikus alakok találtak meg.

Plusz, ilyenkor épp úton vagyok valahova, szóval nincs időm leállni, az elérhetőségemet pedig nem adom megy egy teljesen ismeretlennek.


18/L

2019. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha az utcán odalép valaki hozzám, fogalmam sincs, hogy normális-e vagy sem.
2019. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit necces, függ a szituációtól, és a csajtól is. Ha rögtön ismerkedős szöveggel mész, főleg ha este és nyomulósan, akkor lehet, hogy menekülnének a normális csajok. Velem is volt ilyen, amikor egyetemista voltam, és bepánikoltam. Viszont ha van egy sztorid, akkor szerintem több az esélyed. Tehát ha nem úgy mész oda, hogy ismerkedni akarsz, hanem valamilyen indokkal, pl. felváltani egy ezer forintost, vagy épp most szaladt el a kutyád, stb. Ezek kicsit átlátszó sztorik, de ha van időd, találj ki egy kreatívabbat. Tudom, itt a gyakorin mindenki az őszinteség bajnoka, de ilyen szituban, amilyenben te vagy, szerintem érthető, ha kitalálsz egy sztorit, mert csupán az lenne a célod, hogy a nyomulással ne ijessz el egy szimpatikus lányt.
2019. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!