Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok az egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok az egyetemen egy normális, értelmes srácot?

Figyelt kérdés

Azt nem tagadom hogy van elég sok értelmes srác, de sokan közülük már kapcsolatban van. Aki pedig még szabad, annak van valami személyiségi problémája (hazudik vagy túl félénk ahhoz hogy odajöjjön stb.).

19/L



2016. júl. 20. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik város?:D
2016. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Mindjárt lesznek itt jelentkezők, ne aggódj :D


Ugyanitt normális, értelmes lányt/lányokat keresek!;) (Budapest, 19/F) Nyugi, ezt nem gondolom komolyan, de nem hagyhattam ki.

2016. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeged. de azt sose értem miért gondolják a fiúk, hogy a lányoknak olyan jó hogy mindig tolonganak értük. egyáltalán nem így van és nemcsak az egyetemről beszélek.
2016. júl. 20. 16:18
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

3: nem jó ha tolonganak?

Azt hittem, éppen az a baj, hogy nem tolonganak.


Most akkor tolongjanak vagy ne???

2016. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha Szeged akkor most yolo mod egy kicsit se szanalmas modon itt hagyok egy olyan szöveget hogy ismerkedhetnénk:D
2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. úgy akartam írni, hogy egyáltalán nem tolonganak értünk és nem kapunk ezer levelet se. Éppen ezért nincs is olyan jó dolgunk mint gondolják a fiúk. nem mintha arra várnék hogy itt is kapjak bármit, mivel csak értelmes válaszokat várnék a kérdésemre, de itt sem kaptam eddig egyetlen privátot sem ha hiszed ha nem.
2016. júl. 20. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor talán írj az 5-öskének
2016. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

"vagy túl félénk ahhoz hogy odajöjjön"


Senki sem tiltja meg, hogy te menj oda hozzá.

2016. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Szia, én is SZTE-s vagyok, a kérdésem az lenne, ha szabad kérdezni, hogy milyen szakra jársz? Azokon a szakokon, ahol nőuralom van, ott nehézkesebb fiút találni, bár ott a TIK, vagy beulős helyek közül a nyugi, most a külsőt leszámítva, mert ugye nem ismerlek mondom, hogy ott sikered lehetne.


Én például mérnökinfós vagyok, szóval nálunk szinte lányt se látsz a kurzusokon :( infón nyert ügyed lenne :D

2016. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#4 az a jó ha egyszerre tolongsz és egyben mégsem.
2016. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!