Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolo002300 kérdése:

Miért van az, hogy csak miután lefogytam, és izmosabb lettem mondják a nők, hogy milyen kedves, normális srác vagyok, holott a belső tulajdonságaim semmit sem változtak?

Figyelt kérdés
Ha most azt mondanám, hogy az összes nő felszínes, akkor elküldenétek a p.csába, holott pontosan ezek a tapasztalataim... Folyton hallom, hogy mennyi tetú férfi van, de akik ezt mondják, miért nem szállnak kicsit magukba, és néznek körül? Az igazságtalan vádaskodáshoz persze van eszük...
2018. jún. 3. 11:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Alkalmazkodni kell a XXI.századhoz. Járj velük majd, de sose gondold azt, hogy szerelem létezik. Tart amíg tart. Te élj önállóan addig is, akkor is, utána is. Senkire nem számíthatsz a mai világban, csakis magadra.
2018. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted ez fordítva nem pont ugyanígy van? Ha nőként jól nézel ki, lehetsz egy idegesítő, nagyképű, anyagias pcsa is, akkor is futnak utánad(lásd luxusfeleségek). Ellenben egy kicsit csúnyább, de nagyszerű belső értékekkel rendelkező lányt nem fognak a monacói tengerparton yachttal furikázgatni, holott lehet pont ő érdemelné meg :D Fogadd el, hogy felszínes a világ, mindkét nem tagjai azok.
2018. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert az összes nő felszínes. Engem nem érdekel, hogy elküldenek a 3,14csába. Egy jóképű férfiben belsőre is a pozitívabb tulajdonságokat veszik észre (vagy képzelik bele), egy csúnyában pedig a negatívakat.
2018. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
67%

csak a férfiak kimerik mondani míg a nők nem

egy nő nem meri kimondani hogy legyen izmos egy férfi kimondja hogy legyen vékony egy fèrfi kimomdja hogy leguen fiatal egy nő nem mondja hogy legyen gazdag szóval képmutatók

2018. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki felszínes. Te is az vagy. Én is az vagyok. Te se, én se jönnénk olyannal össze, aki nem tetszik. Most mi a kérdés? Te se mondanád egy számodra nem vonzó embernek, hogy milyen kedves, normális, mert nem akarnál neki udvarolni.
2018. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 iamaveryniceguy ***** válasza:
80%

Azért, mert addig nem foglalkoztak veled. Nem érdekelted őket és így nem ismerték meg a tulajdonságaidat.


Ez viszont így van jól. Minek ismerkedj olyannal, aki külsőre nem vonzó számodra?

2018. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

2-es:

"Szerinted ez fordítva nem pont ugyanígy van? "


Nem, nem pont így van. És ez nem szerintem nincs így, hanem konkrétan mást tapasztalok ellenkező esetben.

A ronda nagy orrú, vagy kicsit husibb csajokat is felszedik.

Meg amúgy én nem azt nézem, hogy mekkora a melle/feneke egy nőnek, mert nem ez a lényeg.

2018. jún. 3. 12:16
 8/37 anonim ***** válasza:
50%

Elég hozzá bnv, áudi, és hasonló prolipresztízsautó is. A felszínesség.

A férfiak bevallják, és ki is figurázzák néha magukat.

A nők ezt is tagadják, mert a femináci "Wir kampf" dogmái ezt követelik.

2018. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

5-ös:

"Te se, én se jönnénk olyannal össze, aki nem tetszik. Most mi a kérdés? "


Az, hogy miért van az, hogy egy férfi csak akkor néz ki jól, ha izmos, és csak akkor és valamit a nők szemében.

Miközben fordítva nem csak az a jó nő akik sportos.

És egyáltalán nem arról van szó, hogy akkor is össze kell jönni valakivel, ha nem tetszik külsőre.


Nem szeretem az igazságtalanságot, pedig ez teljes mértékben az!

2018. jún. 3. 12:32
 10/37 anonim ***** válasza:
70%

Én is egyből nagyon kedves lány lettem a kerek seggemtől...:D


Ez ilyen. Aki akar tőled valamit, az elkezd neked nyalizni, irracionális bókokat odadugva az orrod alá. Ha egy lánynak azt mondod, hogy milyen kedves, aranyos, te sem sakkozni akarsz vele és kevés az olyan kontextus, ahol valaki úgy aranyos és kedves, hogy tényleg a belső tulajdonságait ismerik el (főleg a két legmainstreamebb és leghelyzetfüggőbb tulajdonságot), sokkal inkább csak fel akarják szedni.


Egy dolgot jegyezz meg, ha vonzó vagy, a belső tulajdonságaidról szóló ódák fele a külsődnek szól. Ezért utáljuk mi, lányok is az ilyen üres bókokat. Mert mi kislány korunk óta megtanultuk, hogy ezek nem igaziak. :)

2018. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!