Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok ez ellen tenni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ez ellen tenni? Nem érdeklem a lányokat.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egy 19 srác vagyok. Azon is rágódtam hogy egyáltalán ide írjam-e a kérdést. 2 éve dolgozom saját magamat tartom el egyedül élek. Lányoknál sose volt nyerő szériám. Volt egy törés és azóta az életem is megváltozott. Sokan hívnak magánakvalónak és akárhogy is akarok változni nem megy. Van némi társaságom de sörözni járunk csak össze mert kb az amire vágyom. Nincs nagyon mondanivalóm igazándiból előre haladt az életem. Sokszor csak ülök nézek ki a fejemből és ennyi. Ha társaság van és vannak lányok akkor is pl ha kihívnak egy cigire elmondom mi a helyzet velem és utána elfogyott a mondani való. Csend áll be. Sokan emiatt találkozni se szeretnek velem. De én sokszor szeretem ezt a csendet ahelyett hogy mindenféle hülyeséget össze hordanák. Jelenleg teherautózom azért választottam ezt a melót mert csend van. Ezek után szerintetek esélytelen hogy bárkit is találjak?
2019. aug. 26. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Osztódtál, vagy hogy lettél 19 srác?
2019. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éves
2019. aug. 26. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most erre a savanyú monológra mit lehet mondani? Nem írod, hogy bárhol is kezdeményeznél a lányoknál, társaságban meg kuka vagy. Mégis miért érdeklődnének utánad? Nem fognak bekopogni hozzád, hogy "olyan érdekesnek tűnsz, nem járunk?". Amúgy a leírásod alapján inkább örülnöd kéne, hogy nincs barátnőd, mert így legalább csend van.
2019. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teherautózás nem egy jó pálya párkeresésre. Túl sokat vagy távol otthonról. Ezt követné a kamionozás, majd nemzetközi menet, ahol hetekig távol vagy. Van olyan házasság, ami ezt túléli, de induló kapcsolatban nagyon nehéz lenne.

Munka mellett tanulsz tovább? Nagy hiba lenne, ha nem. Olyan fiú érdekes lenne, aki ezt teszi, mert látják benne a potenciát.

A csendes személyiség alapvetően nem baj, ha jó hallgató vagy. Tudj jól kérdezni és akkor keveset kell mondani.

2019. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tanultam tovább. Igen tudom hogy azok a következő lépések csak úgy voltam vele vagy most jön majd valaki vagy akkor belemegyek abba azt akkor ennyi. Alapvetően szoktam figyelni másokra szóval a kérdezéssel nincs baj.
2019. aug. 26. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez vagyok én is. Csak én 24 vagyok
2019. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!