Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálsz tenni a magány ellen a hosszú hétvégén? Ismerkedsz?

Figyelt kérdés

Gyerünk lányok, srácok, most lefekszem, mire felkelek, sok választ szeretnék olvasni. 😃

Jöhet életkor is hozzá és persze a nemetek is.



2019. aug. 18. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Nemsokára nyit a Magyar ízek utcája, oda megyek. Amúgy van kutyám, papagájaim, saját lakásom, azzal is van munka, utazok egyedül is, járok sportolni, futni, túrázni, megyek sárkányhajó evezésre majd. Nem érzem magam magányosnak. Nem ismerem az unatkozást, pedig az ismerőseim többsége kényelmes vagy messze van, így ritkán tudunk közös programot csinálni, de én egyedül is megyek, ha akarok és tudok.

34N

2019. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Dolgozom. Építem a házam. Én örülök ennek a 4 napos "pihenőnek".


38F

2019. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok magányos, viszont fáradt annyira és olyan szinten, hogy nincs erőm felkelni se.
2019. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ellene tennem, mert nem magányos vagyok, csak egyedül élő. ;)

44f.

2019. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, netezek, GYK-zok, hátha belefutok egy-egy dologba, ami/aki megfog. (37F)
2019. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Legutóbb 5 éve voltam magányos. Azóta megtanultam élvezni az egyedüllétet.


Szóval javaslom mindenkinek, hogy találja meg azokat az önismereti-önfejlesztő könyveket, amik segíthetnek neki átformálni a gondolkodásmódjukat. Aki egyedül nem tudja elfoglalni magát, az kapcsolatban sem fogja tudni, illetve egy magányos embernek rendkívül rossz a kisuhátzása, nincs önbizalma, így párkapcsolati-barátkozási esélyei is elég rosszak. Szóval jól kell tudni érezni magunkat egyedül is, szeretni kell magunkat, így adunk esélyt más embereknek, hogy szeretni tudjanak minket.

2019. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Igen de 4 csajból 4 nem sikerült de csak össze jön már valaki 36 f
2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, mert szeretek egyedül lenni. :D
2019. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek én is egyedül lenni, mert a munkám miatt egyébként nem tudom ezt megoldani. Így élvezem... 😊
2019. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Reménykedem, hogy valamelyik este alvás közben megdöglök, azután már nem fog emészteni a magány.

30F

2019. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!